Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
dB's
Utrecht
17:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
17:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Markant Uden
Uden
Mezz
Breda
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
12:30
Theater Concordia
Enschede
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
23:15
Paradiso
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Pieter Poot
De Blesse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
AFAS Live
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
dB's
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Werftheater
Utrecht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
dB's
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Oosterpoort
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zondag 23 september 2018
16:00
Death over Utrecht w/ Cardiac Arrest, Bloodphemy, Recrucide, Sadism, B
dB's, Utrecht
17:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
17:00
Amanda Anne Platt
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
17:00
Chelsea Grin
Dynamo, Eindhoven
19:00
Van Alleen Naar Zachter
Paradiso, Amsterdam
19:00
Yung Gravy
Melkweg, Amsterdam
Tangarine
TivoliVredenburg, Utrecht
Bear's Den
TivoliVredenburg, Utrecht
a balladeer
Gigant, Apeldoorn
Garbage
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Xavier Rudd
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Guus Meeuwis
Parktheater, Eindhoven
20:00
Three Nations under one Groove
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Stoned Jesus / Mothership / Elephant Tree
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Devil Makes Three
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Psychedelic Porn Crumpets (AU)
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Amyl and The Sniffers
Merleyn, Nijmegen
20:00
FATU XL
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
20:00
Johnny Boeve
Luxor Live, Arnhem
20:00
Het Remunjs Chooncert
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Bach's Brandenburgse Concert - Tim Kliphuis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Allman Brown
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Candy Dulfer
Luxor Live, Arnhem
20:30
Her Majesty - The very best of CSNY
Markant Uden, Uden
The Doors Alive
Mezz, Breda
20:30
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Waltzburg
Cinetol, Amsterdam
20:30
Yung Boss Niggaz
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Hedon Zwaar Presents: Post Mortem Tour 2018
Hedon, Zwolle
maandag 24 september 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
12:30
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Theater Concordia, Enschede
Juice WRLD
Melkweg, Amsterdam
20:00
José González & The Gothenburg String Theory
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Story So Far
Trix, Antwerpen
20:00
Not.Your.Regular.Boy.
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Night Game
Melkweg, Amsterdam
King Princess
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ben Caplan
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
ECI Live - OVERgelukkigHEID
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Burial Invocation (TUR) + Fumes of Decay
LOLA050, Groningen
20:30
Masego
Paradiso, Amsterdam
20:30
Gad Elmaleh
Meervaart, Amsterdam
Poppy
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
OSHUN
BIRD, Rotterdam
21:00
Amanda Anne Platt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Jim Keaveny
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
23:15
Masego (extra concert)
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 25 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pieter Poot, De Blesse
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Mien
Melkweg, Amsterdam
19:00
Aeris Roves
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mien
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Bad Sounds
Cinetol, Amsterdam
19:45
Winterfylleth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chris Jagger & The Rocking Kronies
Markant Uden, Uden
Halsey
AFAS Live, Amsterdam
Robert Cray / The Robert Cray Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Moses Sumney
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
Ezra Collective
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sextile
Oefenbunker, Landgraaf
Holy Wave
dB's, Utrecht
20:00
De Grens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Ben Caplan
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leprous + Agent Fesco
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Dermot Kennedy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Amanda Anne Platt
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
woensdag 26 september 2018
Herman van Veen
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
19:30
Jenny and The Mexicats
Melkweg, Amsterdam
Robert Cray
TivoliVredenburg, Utrecht
Europe
013, Tilburg
Dionne Warwick
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ben Caplan
Rotown, Rotterdam
20:00
The Skull
P60, Amstelveen
Tiny Moving Parts
dB's, Utrecht
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Zaantheater, Zaandam
New Cool Collective Big Band
De Oosterpoort, Groningen
Passenger
AFAS Live, Amsterdam
Jack and the Weatherman
Patronaat, Haarlem
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar