Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Omval
Diemen
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Helling
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Wageningen Campus
Wageningen
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:00
Lewinski
Sneek
Hedon
Zwolle
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Vorstin
Hilversum
20:15
De Molenberg
Delfzijl
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Doornroosje
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Klooster
Woerden
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Reflektor
Liège
20:30
Theater PePijn
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Musis
Arnhem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater Hof 88
Almelo
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Podium Hoge Woerd
De Meern
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Dakota
Den Haag
OT301
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Paradiso
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
De Spot
Middelburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Perron-3
Rosmalen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Cinetol
Amsterdam
Mezz
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Patronaat
Haarlem
18:00
La Madeleine
Brussel
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Effenaar
Eindhoven
18:00
Café De Meister
Geleen
Paard
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Den heuvel
Alphen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Savelberklooster
Heerlen
woensdag 03 oktober 2018
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bright Light Bright Light
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bokanté / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Biffy Clyro (MTV Unplugged)
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Omval, Diemen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alcest
De Helling, Utrecht
19:30
Against The Current
Melkweg, Amsterdam
donderdag 04 oktober 2018
20:00
Zwart Licht
Patronaat, Haarlem
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet
Wageningen Campus, Wageningen
21:30
Yung Internet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wende’s Kaleidoscoop
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
20:00
The Lasses & Kathryn Claire
Lewinski, Sneek
The Dublin Legends (The Dubliners)
Hedon, Zwolle
20:00
The Cool Quest
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
The Cavemen
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Bluebirds
De Oosterpoort, Groningen
The Animals
Vorstin, Hilversum
20:15
Tangarine
De Molenberg, Delfzijl
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:00
Sophie
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sons Of Apollo
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Rondé
Doornroosje, Nijmegen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Pierce Brothers
Reflektor, Liège
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Paul Weller
TivoliVredenburg, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Musis, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Mocromaniac
EKKO, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kodaline
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
King Dude / Kælan Mikla
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Dakota, Den Haag
Jeditah
OT301, Amsterdam
Jason Derulo
AFAS Live, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Janne Schra
Paradiso, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Jack and the Weatherman
Hedon, Zwolle
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Hundred Seventy Split
De Spot, Middelburg
Herman van Veen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Perron-3, Rosmalen
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Go March
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Fil Bo Riva
Cinetol, Amsterdam
Enslaved + High on Fire
Mezz, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Eagle Twin
dB's, Utrecht
20:00
Dreadzone
Simplon, Groningen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Doe Maar
Patronaat, Haarlem
18:00
Djadja & Dinaz
La Madeleine, Brussel
21:00
Dilly Dally
V11, Rotterdam
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater Sneek, Sneek
Di-rect
Effenaar, Eindhoven
18:00
Desolation Angels
Café De Meister, Geleen
De Dijk
Paard, Den Haag
20:30
David Helbock´s Random/Control
Bimhuis, Amsterdam
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:45
Club Pussycat, What's New? - Roads to Roam & Maurice van Hoek
Podium Victorie, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Chris Ayer
Melkweg, Amsterdam
Blossoms
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen
21:00
Benjamin Herman Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
Adam Barnes
Muziekgieterij, Maastricht
a balladeer
Savelberklooster, Heerlen