Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Reflektor
Liège
De Molenberg
Delfzijl
Botanique
Brussel
Theater Dakota
Den Haag
S.C.C. De Enck
Oirschot
Melkweg
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Singer Theater
Laren
V11
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Venray
Venray
Schaffelaartheater
Barneveld
Willemeen
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
Musis
Arnhem
G.C. De Wildeman
Herent
Theater De Willem
Papendrecht
Dynamo
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Trix
Antwerpen
Theater de Kom
Nieuwegein
de Deuzonschole
Hoofdplaat
Werftheater
Utrecht
De Casino
Sint-Niklaas
De Meerpaal
Dronten
Doornroosje
Nijmegen
EKKO
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Bitterzoet
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
De Oosterpoort
Groningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Merleyn
Nijmegen
Podium Victorie
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Helling
Utrecht
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Trix
Antwerpen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
Tolhuistuin
Amsterdam
Simplon
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Tuin
Leusden
dB's
Utrecht
De Spot
Middelburg
Westergastheater
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
Luxor Live
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Koningshof
Maassluis
Bibelot
Dordrecht
De Klif
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Onderdak
Sassenheim
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
Bimhuis
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kroon
Markelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
Theater Idea
Soest
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Neushoorn
Leeuwarden
Gigant
Apeldoorn
Altstadt
Eindhoven
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Bibelot
Dordrecht
Dynamo
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
Munttheater
Weert
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
donderdag 02 april 2020
Oboy
Reflektor, Liège
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
Nada Surf
Botanique, Brussel
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
Maisie Peters
Melkweg, Amsterdam
Lyenn
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Lucky Fonz III
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Las Kellies
V11, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Kampfar / Taake
Willemeen, Arnhem
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Kattendans, Bergeijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Het Musiater, Zevenaar
Jett Rebel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeangu Macrooy
Musis, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
G.C. De Wildeman, Herent
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
Holding Absence / Static Dress / Wargasm
Dynamo, Eindhoven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
GRIGORY SOKOLOV
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Fritz Kalkbrenner
Trix, Antwerpen
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
Freddy & Francine
de Deuzonschole, Hoofdplaat
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
Fleddy Melculy Clubtour 2020
De Casino, Sint-Niklaas
Fernando Lameirinhas - The Best Of
De Meerpaal, Dronten
Ex Eye
Doornroosje, Nijmegen
Equal Idiots (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Enge Buren - BASTA!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Easy Life
Bitterzoet, Amsterdam
Dog Eat Dog
Podium Victorie, Alkmaar
DeWolff
De Oosterpoort, Groningen
Debby Petter - De liefde voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
De meisjes met de Wijsjes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Kraaien
Merleyn, Nijmegen
Darlyn
Podium Victorie, Alkmaar
Danny Vera - The Lone Stranger
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Ogterop, Meppel
Crazy Piano's
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Clock Opera
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
CHRD / Farer
De Helling, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
bbno$
Trix, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
Ala.ni
Tolhuistuin, Amsterdam
Abdomen / Drowning Echo
Simplon, Groningen
3J'S
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
Grenadeers release party + Blackbone Nation (SA)
dB's, Utrecht
vrijdag 03 april 2020
Yevgueni
De Spot, Middelburg
Xander Vrienten X Tim Knol
Westergastheater, Amsterdam
X Raiders
Vorstin, Hilversum
Wilson & Wakeman
Luxor Live, Arnhem
Vreemde Kostgangers
Wilminktheater, Enschede
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Koningshof, Maassluis
Vintage Night: The Wanderers + Gamble Blues Cats
Bibelot, Dordrecht
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Van Dik Hout
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Transition Festival 2020 (tweedaags Jazzfestival)
TivoliVredenburg, Utrecht
Transition Festival (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
ToRa
EKKO, Utrecht
Thomas Strønen
Bimhuis, Amsterdam
The Soul Preacher
Theaterhotel Almelo, Almelo
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
De Kroon, Markelo
The Five Great Guitars - Legends
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Bootleg Sixties - Tribute
Orpheus, Apeldoorn
The Billy Joel Experience
Theater Idea, Soest
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
Schouwburg De Kring, Roosendaal
The Animals & Friends
Neushoorn, Leeuwarden
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Gigant, Apeldoorn
Teen Spirit, Tribute To Kurt Cobain
Altstadt, Eindhoven
T-99
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
Sven Ratzke - Where are we now
De Maaspoort, Venlo
Suzan & Freek
Bibelot, Dordrecht
Suspense Blooming
Dynamo, Eindhoven
Stone Foundation
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Stef Bos - Tijd
Munttheater, Weert
20:00
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
Shaking The Tree
Spirit of 66, Verviers
Seasick Steve
Paradiso, Amsterdam