Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Spant!
Bussum
00:00
DeMess
Naarden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:00
Paradiso
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TAC
Eindhoven
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Altstadt
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:00
De Peppel
Zeist
Melkweg
Amsterdam
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Kleine Willem
Enschede
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Het Veur Theater
Leidschendam
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Patronaat
Haarlem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Duycker
Hoofddorp
De Doelen
Rotterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Onder de Molen
Vorden
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Take Five Maastricht
Maastricht
TivoliVredenburg
Utrecht
Hoftheater
Raalte
Theater Ludens
Voorburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Fort33
Leusden
20:30
Fluor
Amersfoort
Theater de Schalm
Veldhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
23:00
Groene Engel
Oss
Diligentia
Den Haag
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
EKKO
Utrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
18:00
La Madeleine
Brussel
20:00
P3
Purmerend
21:15
Groene Engel
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
vrijdag 12 oktober 2018
20:30
leftChannel
De Kargadoor, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
21:00
Kim Janssen
Burgerweeshuis, Deventer
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
Kamilya Jubran - Ud Festival
Meervaart, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
20:00
Jones
Paradiso, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jennie Lena
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Iris Penning/Lev Avitan
TAC, Eindhoven
00:00
Iris Hond - Bewogen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Indielectualiteit
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Imperial Crowns
Gebr. De Nobel, Leiden
Ilse DeLange
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Schouwburg de Lawei, Drachten
Herman van Veen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Her's
Altstadt, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Heaven 17
Boerderij, Zoetermeer
Guus Meeuwis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:00
Gruppo Sportivo
De Peppel, Zeist
Graveyard
Melkweg, Amsterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
21:00
Gare Du Nord
Bibelot, Dordrecht
20:00
G. Love
De Kleine Willem, Enschede
21:00
G. Love
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Fernando Otero & Victor Villena - Buenos Aires Now
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Agnietenhof, Tiel
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Ep-presentatie Searching for Relief
dB's, Utrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Veur Theater, Leidschendam
22:00
Dr. Lektroluv
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Don McLean
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
Doe Maar
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dita von Teese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Delain
Patronaat, Haarlem
20:15
De Raad van Toezicht
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Microclub
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
Cuca Roseta - Luz
De Doelen, Rotterdam
20:15
Con Brio
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Col3trane
Melkweg, Amsterdam
20:00
CMA Songwriter Series
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Claw Boys Claw
Fluor, Amersfoort
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Christine And The Queens
Vorst Nationaal, Brussel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:00
Chaos Invocation / Sargeist
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren
Onder de Molen, Vorden
20:00
Broeder Dieleman
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Brian Marsella Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Brian Auger Oblivion Express
Spirit of 66, Verviers
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Benjamin Herman’s Bughouse
Take Five Maastricht, Maastricht
Beach House
TivoliVredenburg, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Hoftheater, Raalte
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Ludens, Voorburg
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Ady Suleiman
BIRD, Rotterdam
20:30
a balladeer
De Spot, Middelburg
20:00
25 Jaar IJsbreker
Fort33, Leusden
zaterdag 13 oktober 2018
20:30
Zwart Licht
Fluor, Amersfoort
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Concordia, Haastrecht
23:00
Yip Roc
Groene Engel, Oss
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
23:00
Wat als het leven een r&b clip was
Merleyn, Nijmegen
21:00
Warhola
EKKO, Utrecht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Vive La Fête
Melkweg, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Podium Victorie, Alkmaar
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Posies
Podium Victorie, Alkmaar
The Dublin Legends
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
The Cool Quest
De Helling, Utrecht
20:30
Tangarine
Theater de Stoep, Spijkenisse
18:00
Synapson
La Madeleine, Brussel
20:00
Sway (NL)
P3, Purmerend
21:15
START/OVER
Groene Engel, Oss
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sounds Niets te verliezen
Parktheater, Eindhoven
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater Zinin, Nijverdal