Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
De Pul
Uden
De Roma
Antwerpen
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
18:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
13:00
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
15:30
Vorstin
Hilversum
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
Zeeburg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Vera
Groningen
20:30
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
De Zwerver
Oostende
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
LOLA050
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Brebl
Nijmegen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Bos
Antwerpen
20:00
Het Depot
Leuven
zondag 19 mei 2019
19:30
Maiden United
De Pul, Uden
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
De Roma, Antwerpen
20:00
Zig Zags
Dynamo, Eindhoven
20:00
Folk Road Show
Hedon, Zwolle
20:30
Rick de Leeuw en band
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Barrelhouse
Kantine Walhalla, Rotterdam
18:00
Jag Panzer (usa) + Idle Hands (usa)
Little Devil, Tilburg
19:00
Infected Records: EZG / Steen / Steff
Melkweg, Amsterdam
19:00
Destructive Penguins / The Koalaz
Melkweg, Amsterdam
17:00
LIVE: Luke Appleton + Dani Rogosic
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Puur Gelul #28
Paard, Den Haag
Finn Andrews
Paard, Den Haag
20:30
Angel Haze
Paradiso, Amsterdam
Foals
Paradiso, Amsterdam
13:00
Pluk
Paradiso, Amsterdam
Tom Walker
Patronaat, Haarlem
15:00
Heads & Tails
PopEi, Eindhoven
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Sun Ra Arkestra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kaia Kater
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Miss Montreal
TivoliVredenburg, Utrecht
Motorpsycho
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Whiskey Myers
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Men I Trust
Trix, Antwerpen
15:30
Maaike den Dunnen
Vorstin, Hilversum
11:00
Pianoduo Beth en Flo
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:30
Lemon (NL)
Zeeburg, Amsterdam
maandag 20 mei 2019
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Soak
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jordan Rakei
Cinetol, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bryan Ferry
De Oosterpoort, Groningen
20:15
The Murphy Beds
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:00
Dido
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Trixie Whitley
Melkweg, Amsterdam
Catfish and the Bottlemen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Strand Of Oaks
Metropool, Hengelo
20:15
Roger Hodgson
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Matthews Southern Comfort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Slow Pilot
Muziekgieterij, Maastricht
Yonaka
Paradiso, Amsterdam
Daniel Norgren
Paradiso, Amsterdam
20:00
Missio
Paradiso, Amsterdam
19:30
Katatonia
Rockhal, Esch zur Alzette
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Finn Andrews
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Blaze / Tim Knol
Vera, Groningen
dinsdag 21 mei 2019
20:30
The Dire Straits Experience
013, Tilburg
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Leikeli47
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Janne Schra - Lalala Love
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniel Norgren
De Roma, Antwerpen
20:30
A Giant Dog
De Zwerver, Oostende
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Musiater, Zevenaar
18:00
Tribute to Hans Zimmer
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
70 jaar Arno
Kursaal Oostende, Oostende
Thomas Acda - Motel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Live: at Lola: DragSTER (UK) + Persona Non Data
LOLA050, Groningen
Alex Aiono
Melkweg, Amsterdam
Tropical Fuck Storm + Raketkanon
Merleyn, Nijmegen
20:15
Mammal Hands
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Ode to Keys
Neushoorn, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Giorgio Moroder
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
20:15
Big Brave / My Disco
Patronaat, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Bluesbones
Spirit of 66, Verviers
20:00
Rodger Hodgson
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
The Murphy Beds
Torpedo Theater, Amsterdam
21:00
Motorpsycho
Vera, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
woensdag 22 mei 2019
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Jazz Impuls Celebration Concert
Bimhuis, Amsterdam
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jerome Hol / spunk
Brebl, Nijmegen
21:00
Melle de Boer
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Escape-ism
Cinetol, Amsterdam
20:15
Daisy Correia / Fernando Lameirinhas / Jan Dulles / Lenny Kuhr
Concertgebouw, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Suzan & Freek
De Oosterpoort, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Finn Andrews
Doornroosje, Nijmegen
Bad Religion
Effenaar, Eindhoven
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Raketkanon / Tropical Fuck Storm
Het Bos, Antwerpen
20:00
Motorpsycho
Het Depot, Leuven