Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Wolbodo
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Colosseum Dokkum
Dokkum
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
23:00
Metropool Enschede
Enschede
18:30
Metropool Enschede
Enschede
De Eendracht
Gemert
21:00
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
18:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:30
De Lantaarn
Hellendoorn
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Spot
Middelburg
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Palethe
Overpelt
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
P3
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
De Pul
Uden
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Munttheater
Weert
Het Klooster
Woerden
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Koel310
Alkmaar
vrijdag 17 mei 2019
20:00
Andere Koek! / Callkoen
Wolbodo, Delft
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Chaka Demus & Pliers
Paard, Den Haag
Wulf
Paard, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Colosseum Dokkum, Dokkum
21:00
Maiden United
Bibelot, Dordrecht
21:00
Abba Gold
Bibelot, Dordrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Steel Shock / Tygers of Pan Tang
Iduna, Drachten
3J'S - Heroes of Music
Schouwburg de Lawei, Drachten
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultura, Ede
20:30
Kaia Kater
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
PsySo
PopEi, Eindhoven
20:00
Fata Boom
Altstadt, Eindhoven
20:00
Alain Clark
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tom Walker
Effenaar, Eindhoven
20:00
Kaia Kater
't Rozenknopje, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
Parktheater, Eindhoven
23:00
Jael
Metropool Enschede, Enschede
18:30
Fred Eaglesmith
Metropool Enschede, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
De Eendracht, Gemert
21:00
Swinder
Vera, Groningen
20:00
Live at LOLA: Black Burned Blimp / Grenadeers / El Fatso
LOLA050, Groningen
20:00
Jeangu Macrooy
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Audio Adam
Simplon, Groningen
18:00
Throwback to: Kim Hoorweg & Sven Hammond play Amy Winehouse
Patronaat, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Fenomeen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Joy Division Undercover - 40 Years Unknown Pleasures
Nieuwe Nor, Heerlen
Romy Monteiro
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
o.a. Danny Sahupala - Tribute to 2016
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Coinmen
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:30
Journey Tribute
De Lantaarn, Hellendoorn
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Dominic Seldis / James Pearson - Stand Up Bass
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Woodstock: One Night of Peace and Music
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Buena Vista Social Club | Omara Portuondo | Last Kiss
Vorstin, Hilversum
20:00
Ernst Jansz
Duycker, Hoofddorp
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Asteriks @ Neushoorn: JAGD
Neushoorn, Leeuwarden
JAGD
Podium Asteriks, Leeuwarden
19:30
The Bruceband: Born in the USA 35th Anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Austin Miller
Corneel, Lelystad
20:00
Rondé
Muziekgieterij, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
New Cool Collective
De Spot, Middelburg
Rowwen Heze
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Folk Road Show
Merleyn, Nijmegen
18:00
Xander de Buisonjé
Kursaal Oostende, Oostende
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Palethe, Overpelt
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
The Doors in Concert
P3, Purmerend
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thomas Acda - Motel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
MK de Manvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Toko Telo
Grounds, Rotterdam
21:00
Zig Zags + Gramma
V11, Rotterdam
21:00
Ten Fé + TESSEL
Rotown, Rotterdam
Patty Griffin
LantarenVenster, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Strange Kind of Women
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Jaimi Faulkner + Small Time Bandits
Het Bolwerk, Sneek
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Pensées Nocturnes (F) + Unholy Lust (USA)
Little Devil, Tilburg
20:00
Against The Current
013, Tilburg
20:00
Victor Luis van Es
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
In the Attic
De Pul, Uden
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Markant Uden, Uden
20:30
Cocaine Piss + La Jungle
EKKO, Utrecht
Daniel Lohues
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Caamp
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Second Guessing
dB's, Utrecht
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
22:15
Maurice van Hoek
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Ruben Hein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Back in Blackened
Spirit of 66, Verviers
20:30
Daisy Correia
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
20:30
Flavium
De Flux, Zaandam
20:30
John Ellison
De Peppel, Zeist
20:30
The JB's
Boerderij, Zoetermeer
Habitants
Hedon, Zwolle
19:30
Suzan & Freek
Hedon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 18 mei 2019
20:30
Join The Band Sessions XL
Koel310, Alkmaar