Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
The Jack
Eindhoven
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Bibelot
Dordrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
19:30
De Helling
Utrecht
De Helling
Utrecht
22:30
Maloe Melo
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
11:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
18:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Eden
Charleroi
21:00
Café de Bel
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
14:30
J.C. De Spiraal
Geraardsbergen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Music Club Kampen
Kampen
21:00
De Bakkerij
Castricum
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
19:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
10:00
Dynamo
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
Maloe Melo
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Café Camille
Beverwijk
15:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Trix
Antwerpen
18:15
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Fluor
Amersfoort
15:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
15:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
16:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
LOLA050
Groningen
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Gebr. De Nobel
Leiden
Doornroosje
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Paard
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
17:00
Seven cocktailbar
Groningen
12:00
Nutshuis
Den Haag
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Bimhuis
Amsterdam
09:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Bosuil
Weert
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
zaterdag 25 mei 2019
20:00
INTERO's release party
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
20:30
ICP & Waterland Harmonie
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Hydrogen Sea
Melkweg, Amsterdam
22:00
Housewives
Vera, Groningen
20:00
Hey Colossus / Workin' Man Noise Unit
dB's, Utrecht
22:00
Helmond LIVE: Groo-V
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
He Said No / Ink Bomb
The Jack, Eindhoven
Hausmagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
For I Am King
Bibelot, Dordrecht
20:30
Focus
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Doyle Bramhall II
De Helling, Utrecht
Doyle Bramhall II
De Helling, Utrecht
22:30
Down Jones
Maloe Melo, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Spiegel, Zwolle
11:00
Dirk Scheele - Zijn Leukste Liedjes
Q-Factory, Amsterdam
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
23:00
Def Americans
Gigant, Apeldoorn
20:00
Deep Blue Something
Poppodium Volt, Sittard
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Daniel Lohues
Tolhuistuin, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
18:00
Classsh
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Brutus / Raketkanon
Eden, Charleroi
21:00
Blind Surfer
Café de Bel, Rotterdam
20:30
Black Kray
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Björn van der Doelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bedankconcert Riezz
Porgy en Bess, Terneuzen
19:30
Beats By Esko & Friends
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Art Nation / Crazy Lixx / Shiraz Lane / The New Roses
J.C. De Spiraal, Geraardsbergen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Angèle
Vorst Nationaal, Brussel
Andre Hazes Jr.
Music Club Kampen, Kampen
21:00
All You Can Eat
De Bakkerij, Castricum
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
19:00
Abba Fever / Boney M / Fab Morvan
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
21:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
zondag 26 mei 2019
20:30
Yasi Hofer & Band
Boerderij, Zoetermeer
10:00
Victory Royale Met Djuncan & Marnickur
Dynamo, Eindhoven
Tom Speight
Melkweg, Amsterdam
14:30
Thijs Kemperink
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
The Soap Girls
Maloe Melo, Amsterdam
The Milk Carton Kids
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Hoochies
Café Camille, Beverwijk
15:30
Sunday Sessions - Crazy Little Things
Patronaat, Haarlem
19:30
Strand Of Oaks
Trix, Antwerpen
18:15
Steve Hackett
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Stef Bos - Ruimte
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Ruben Blades Is Not My Name
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rondé
Patronaat, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Raymond van het Groenewoud
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Ralph van Raat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
PYURE
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
PWH Live
Fluor, Amersfoort
15:30
Pristine
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Novo Amor
TivoliVredenburg, Utrecht
Nick Cave
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Mildlife
Cinetol, Amsterdam
15:30
Maartje Rammeloo & Mark van Nispen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
16:00
Lou
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
LIVE: Stage Experience Mei 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Live at LOLA: The Bloodstrings [DE] + The Bad Juju [ITA]
LOLA050, Groningen
17:30
Live At Amsterdamse Bostheater - TRIBUTE TO 2016
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Kurtis Blow
Gebr. De Nobel, Leiden
Kikagaku Moyo
Doornroosje, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Muze, Noordwijk
Jeangu Macrooy
Paard, Den Haag
Jacco Gardner - Somnium
Effenaar, Eindhoven
17:00
J R&B Bluesband
Seven cocktailbar, Groningen
12:00
Iris Penning
Nutshuis, Den Haag
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:15
Harpsoon
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
Harmonie St. Caecilia Nieuwenhagen - Hommage aan het mijnverleden
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Geike
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Geike
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
11:00
Francis van Broekhuizen / Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Fit For An Autopsy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
TivoliVredenburg, Utrecht
Eagles
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Dit is mijn leven - Henk Bernard
Markant Uden, Uden
20:00
Dirk Annema / Jan Verhoek / Wolter Broekemaa
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Deep Blue Something
Luxor Live, Arnhem
16:00
Debashish Bhattacharya
Bimhuis, Amsterdam
09:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Mark Post
Paradiso, Amsterdam
20:30
daya
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniel Romano
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Daddy Long Legs
De Bosuil, Weert
20:15
Claudia Patacca / Erik Slik / Jan Willem Baljet / Koor verteller / Mur
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Chance Mccoy
't Rozenknopje, Eindhoven
15:00
Bergolf
PopEi, Eindhoven
19:30
Alexander Abreu y Havana D'Primera
Melkweg, Amsterdam
20:30
Alain Clark / Sven Hammond
Rotown, Rotterdam