Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:45
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
P3
Purmerend
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Hedon
Zwolle
Theater aan de Schie
Schiedam
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
22:30
Metropool
Hengelo
19:00
013
Tilburg
20:30
Pier 15
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
20:30
P60
Amstelveen
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
16:00
Paard
Den Haag
20:30
Cinetol
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Helling
Utrecht
EKKO
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:00
De Bakkerij
Castricum
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:30
J.C. De Spiraal
Geraardsbergen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Café de Bel
Rotterdam
20:00
Eden
Charleroi
18:00
Metropool Enschede
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Poppodium Volt
Sittard
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
11:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
22:30
Maloe Melo
Amsterdam
De Helling
Utrecht
19:30
De Helling
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Bibelot
Dordrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
dB's
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
20:00
DOT
Groningen
Kulturhus Holten
Holten
vrijdag 24 mei 2019
22:00
LIVE: Wave Invasion met Joy de Vivre & Korinthians & Xtort
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Lou Shields / NoNo and the sinking ship / Timo de Jong
LOLA050, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
MaYaN
Patronaat, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:45
Michael Prins
Cacaofabriek, Helmond
19:30
Mineral
Trix, Antwerpen
20:00
Muziekcafé
P3, Purmerend
20:30
Nederpop All Stars
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Orlando Julius & The Heliocentrics
Grounds, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Paulusma
Hedon, Zwolle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater PePijn, Den Haag
22:30
Pina
Metropool, Hengelo
19:00
Plug In: In gesprek met Typhoon
013, Tilburg
20:30
Punkrock Riot
Pier 15, Breda
19:30
R3hab
Melkweg, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Remy
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rockzilla
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rowwen Heze
Fluor, Amersfoort
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Effenaar, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Sabrina Starke
P60, Amstelveen
19:30
Shock Elias / Snelle
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
16:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
20:30
Stake
Cinetol, Amsterdam
Stef Bos - Ruimte
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Stippenlift
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Storm / Winther
Bimhuis, Amsterdam
21:00
The Dawn Brothers
Metropool Enschede, Enschede
21:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
20:00
The Heavy
De Helling, Utrecht
The Mauskovic Dance Band
EKKO, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
Gigant, Apeldoorn
20:30
Tony Momrelle
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Unstoppable Knight
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Viva Hollandia 2019
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
Wulf
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Yves Berendse
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zaterdag 25 mei 2019
21:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Abba Fever / Boney M / Fab Morvan
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
21:00
All You Can Eat
De Bakkerij, Castricum
Andre Hazes Jr.
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Angèle
Vorst Nationaal, Brussel
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:30
Art Nation / Crazy Lixx / Shiraz Lane / The New Roses
J.C. De Spiraal, Geraardsbergen
19:30
Beats By Esko & Friends
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bedankconcert Riezz
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Björn van der Doelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Black Kray
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Blind Surfer
Café de Bel, Rotterdam
20:00
Brutus / Raketkanon
Eden, Charleroi
18:00
Classsh
Metropool Enschede, Enschede
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
20:30
Daniel Lohues
Tolhuistuin, Amsterdam
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
20:00
Deep Blue Something
Poppodium Volt, Sittard
23:00
Def Americans
Gigant, Apeldoorn
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
11:00
Dirk Scheele - Zijn Leukste Liedjes
Q-Factory, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Spiegel, Zwolle
22:30
Down Jones
Maloe Melo, Amsterdam
Doyle Bramhall II
De Helling, Utrecht
19:30
Doyle Bramhall II
De Helling, Utrecht
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Focus
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
For I Am King
Bibelot, Dordrecht
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
Hausmagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
He Said No / Ink Bomb
The Jack, Eindhoven
22:00
Helmond LIVE: Groo-V
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Hey Colossus / Workin' Man Noise Unit
dB's, Utrecht
22:00
Housewives
Vera, Groningen
19:00
Hydrogen Sea
Melkweg, Amsterdam
20:30
ICP & Waterland Harmonie
Bimhuis, Amsterdam
20:00
INTERO's release party
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
20:00
Jacco Gardner - Somnium
DOT, Groningen
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten