Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zinin
Nijverdal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Westergastheater
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
013
Tilburg
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Bibelot
Dordrecht
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
C-Mine
Genk
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Hillegom
Hillegom
C.C. Myllesweerd
Mill
Cacaofabriek
Helmond
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
Colosseum Dokkum
Dokkum
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Corneel
Lelystad
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
dB's
Utrecht
De Amer
Amen
de Berchplaets
Berghem
De Bosuil
Weert
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kreun
Kortrijk
De Maaspoort
Venlo
De Mattelier
Groenlo
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Peppel
Zeist
De Piek
Vlissingen
De Poorterij
Zaltbommel
De Pul
Uden
De Velinx
Tongeren
DeMess
Naarden
DNK
Assen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Drommedaris
Enkhuizen
Duycker
Hoofddorp
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Energiehuis
Dordrecht
Figi Theater
Zeist
Fluor
Amersfoort
Fort33
Leusden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gelredome
Arnhem
Groene Engel
Oss
Groote Kerk
Maassluis
Het Bolwerk
Sneek
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Het Kielzog
Hoogezand
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Imperiumtheater
Leiden
In the Woods
Leusden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
JVC De Schuit
Katwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
La Madeleine
Brussel
Lotto Arena
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
vrijdag 03 april 2020
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Handsome Poets
Theater Zinin, Nijverdal
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
The Soul Preacher
Theaterhotel Almelo, Almelo
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dominic Seldis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
Transition Festival 2020 (tweedaags Jazzfestival)
TivoliVredenburg, Utrecht
Transition Festival (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
Roosbeef
Tolhuistuin, Amsterdam
Astrid S
Trix, Antwerpen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Edwin Evers Band
Vorstin, Hilversum
X Raiders
Vorstin, Hilversum
Xander Vrienten X Tim Knol
Westergastheater, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Baron
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Vreemde Kostgangers
Wilminktheater, Enschede
Sara Kroos - Verte
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 04 april 2020
Subquake: Noisia
013, Tilburg
Glennis Grace
013, Tilburg
Maxi Jazz
013, Tilburg
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bleach (Nirvana Tribute)
Bibelot, Dordrecht
ANBU
BIRD, Rotterdam
Dreadzone
Bitterzoet, Amsterdam
Albert Hammond Songbook Tour 2020
Boerderij, Zoetermeer
Lebanon Hanover / She Past Away
Botanique, Brussel
Easy Life
Botanique, Brussel
Saint Motel
Botanique, Brussel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
C.C. Achterolmen, Maaseik
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
Leif de Leeuw Band - We're We Heading Tour 2020
Cacaofabriek, Helmond
Roosbeef
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Roosbeef
Cactus Muziekcentrum, Brugge
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Chassé Theater, Breda
The Bluebirds
Colosseum Dokkum, Dokkum
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Rootsriders
Corneel, Lelystad
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Kraaien
dB's, Utrecht
Freddy & Francine
De Amer, Amen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
de Berchplaets, Berghem
Blackbird
De Bosuil, Weert
Hadewych Doet De Dames
De Domijnen, Sittard
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fleddy Melculy Clubtour 2020
De Kreun, Kortrijk
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Stef Bos - Tijd
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
Sven Ratzke - Where are we now
De Nieuwe Kolk, Assen
Gallowstreet
De Oosterpoort, Groningen
Van Dik Hout
De Oosterpoort, Groningen
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
De Kift
De Peppel, Zeist
Ann My Guard
De Piek, Vlissingen
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
De Poorterij, Zaltbommel
Mama Genesis
De Pul, Uden
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Marco Lopes - Wees blij
DeMess, Naarden
Sven Ratzke - Where are we now
DNK, Assen
Bjarki / Remco Beekwilder
Doornroosje, Nijmegen
BRUUT! & Anton Goudsmit
Doornroosje, Nijmegen
Eefje De Visser
Doornroosje, Nijmegen
Handsome Poets
Drommedaris, Enkhuizen
Rick de Leeuw
Duycker, Hoofddorp
Def P
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Tabitha
Effenaar, Eindhoven
Between the Jars
EKKO, Utrecht
Amsterdam Klezmer Band
Energiehuis, Dordrecht
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Figi Theater, Zeist
Fischer-Z
Fluor, Amersfoort
In the Woods - Kieran Goss & Annie Kinsella
Fort33, Leusden
Carolina Dijkhuizen
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
Def Americans
Groene Engel, Oss
Koninklijke zangvereniging Mastreechter Staar - StaarVaria
Groote Kerk, Maassluis
Julian Sas plays Jimi Hendrix
Het Bolwerk, Sneek
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
The Preacher Men - Blue
Het Kielzog, Hoogezand
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Frank Blueka
Imperiumtheater, Leiden
Annie Kinsella / Kieran Goss
In the Woods, Leusden
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Jan van Besouw, Goirle
The Grey Pants
JVC De Schuit, Katwijk
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ruth Jacott
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Salmo
La Madeleine, Brussel
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
Dave Clarke / Hyperaktivist
Luxor Live, Arnhem
Bongeziwe Mabandla
Luxor Live, Arnhem