Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
23:45
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Reimerswaal
Rilland
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
23:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
23:00
Paard
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
00:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Musis
Arnhem
00:00
Munttheater
Weert
19:30
Mezz
Breda
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
23:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Iduna
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Grounds
Rotterdam
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
vrijdag 02 november 2018
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Partizanen - Het leven an sich
Theater 't Pand, Gorinchem
19:30
Julian Velard / Kiki Mettler
Sugar Factory, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
The Abba Story- Thank You
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Paul de Munnik
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Shaking The Tree
Spirit of 66, Verviers
23:45
Ongehoord
Simplon, Groningen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Lochem, Lochem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Guus Meeuwis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Luka Bloom
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Raphael Saadiq
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
“While my guitar gently weeps” A tribute to George Harrison
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Nasmak
Q-Factory, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Sophie Hunger
Poppodium Volt, Sittard
21:30
Club Guy & Roni en Slagwerk Den Haag: Mechanical Ecstacy - i.s.m Theat
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Crossing Border Den Haag
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Judy Blank
Podium Victorie, Alkmaar
The High Kings
Podium Reimerswaal, Rilland
Patrick Laureij
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
MDCIII
Podium Asteriks, Leeuwarden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:00
Asphalt: Tripeo + Barbara Ford + TBA
Patronaat, Haarlem
The Pretty Things - Farewell Tour
Patronaat, Haarlem
20:00
Leipziger Thomanerchor - Met musici uit het Gewandhausorchester
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Parkgebouw, Rijssen
23:00
Minitech Recordings
Paradiso, Amsterdam
22:00
Gold Star
Paradiso, Amsterdam
20:00
Noah Slee
Paradiso, Amsterdam
20:00
Vance Joy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chris Ronald Trio
Paco Plumtrek, Almelo
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
20:00
The Osmonds
P3, Purmerend
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:45
Amsterdam Klezmer Band XL
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Los Hombros de Hércules
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Vive La Fête
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Racoon
Musis, Arnhem
00:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren
Munttheater, Weert
19:30
FRESH
Mezz, Breda
20:30
Armored Saint
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Level 42
Metropool, Hengelo
22:00
Garrett T. Capps
Merleyn, Nijmegen
20:00
Jonna Fraser
Melkweg, Amsterdam
20:00
Wicca Phase Springs Eternal
Melkweg, Amsterdam
St. Paul & The Broken Bones
Melkweg, Amsterdam
20:00
Emanuel Gat
Meervaart, Amsterdam
19:30
Dag Van Mime
Meervaart, Amsterdam
20:15
Def Americans - Johnny Cash at Folsom Prison
Markant Uden, Uden
23:00
Stiekem Dansen
Luxor Live, Arnhem
21:00
Becca Mancari
Luxor Live, Arnhem
20:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Luxor Live, Arnhem
Live at LOLA: Powder For Pigeons + Soul Theft
LOLA050, Groningen
20:00
Tilburg's Finest Indie: Subimago + Diablos Innocentos + PONI
Little Devil, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Macy Gray
La Madeleine, Brussel
19:00
Christoff XL
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Jacqueline Govaert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
American Aquarium
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Gori Women’s Choir / Katie Melua
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Koningshof, Maassluis
20:00
Herrie at Kompleks
Kompleks, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Kim Janssen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Over The Rhine
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Bluebirds
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Feuerengel
Iduna, Drachten
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
20:15
Lavalu - Solitary High
Het Diekhuus, Middelharnis
Tim Knol
Hedon, Zwolle
20:00
Jacin Trill
Hedon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
Mehmet Polat & Tarek Abdallah - Ud Festival
Grounds, Rotterdam
Eric Gales
Groene Engel, Oss
20:00
JW Roy
Grenswerk, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Moanin + Jemilo
Gigant, Apeldoorn
Flip Noorman - De Big One
Gigant, Apeldoorn