Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Buitenlust
Landhorst
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
17:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sojo
Leuven
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Artis
Amsterdam
14:00
The Jack
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Vondelpark
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Innocent
Hengelo
13:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Paard
Den Haag
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
23:00
Hedon
Zwolle
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:30
Baroeg
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
LOLA050
Groningen
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:00
Melkweg
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Koning Boudewijnstadion
Brussel
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
19:30
Luxor Live
Arnhem
22:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
BIRD
Rotterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
Fort33
Leusden
Paleis Soestdijk
Baarn
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
23:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Hedon
Zwolle
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Studio A12
Bunnik
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 06 juli 2019
21:30
Heathen Apostles
Buitenlust, Landhorst
20:30
Karin Bloemen
Openluchttheater Ede, Ede
17:30
Make Americana Great Again
PopEi, Eindhoven
20:00
Peter Koelewijn en zijn Rockets
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
Pink Project
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Poetry Circle
Hedon, Zwolle
Ricky Gervais
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Road To Paradiso
Paradiso, Amsterdam
20:30
Rob de Nijs
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Suprême NTM
Rockhal, Esch zur Alzette
Tash Sultana
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Briefs
dB's, Utrecht
19:30
Tribal Seeds
Melkweg, Amsterdam
19:00
Yawning Man
Sojo, Leuven
20:00
Zillertal Power
Rodahal, Kerkrade
20:00
Zoomeravonden - Van Common
Artis, Amsterdam
zondag 07 juli 2019
14:00
10 jarig besaan Café The Jack
The Jack, Eindhoven
15:00
Angie Flare
PopEi, Eindhoven
20:00
Blue Grass Boogiemen / Tim Knol
Vondelpark, Amsterdam
Buju Banton
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Corrupt Moral Altar / Noisem
Innocent, Hengelo
13:30
Cosi fan tutte - Mozart
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
Hanneke Rouw
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
INVSN / Le Butcherettes
Paard, Den Haag
12:00
Lisa Jacobs & Kakedu Trio
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Live - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
15:00
ORPHEO Concert - Alica Müller & Takahiko Sakamaki
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
The Ever-lovin' Jug Band
't Rozenknopje, Eindhoven
19:30
The Skatalites
Melkweg, Amsterdam
15:00
Tim Knol & The Blue Grass Boogiemen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
23:00
Vunzige Deuntjes
Hedon, Zwolle
11:00
Yogaconcert: (Don't) Hold Your Breath met Wishful Singing
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 08 juli 2019
18:30
Carach Angren / Wolfheart / Thy Antichrist / Nevalra
Baroeg, Rotterdam
Christina Aguilera
Ziggo Dome, Amsterdam
J. Mascis
Tolhuistuin, Amsterdam
Le Butcherettes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Limp Bizkit
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Live at LOLA: Grindhouse [AUS] + The Drippers [SWE]
LOLA050, Groningen
Misery Index
Merleyn, Nijmegen
Nahko And Medicine For The People
Paradiso, Amsterdam
Neneh Cherry Live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Sudan Archives
BIRD, Rotterdam
dinsdag 09 juli 2019
20:00
Buddy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cypress Hill
Rockhal, Esch zur Alzette
19:00
IRON MOUTH
Melkweg, Amsterdam
J. Mascis
Rotown, Rotterdam
Live
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Live at LOLA: Electric Frankenstein [US] + the Gravediggers
LOLA050, Groningen
20:00
Neil Young + Promise of the Real
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Sean McLoughlin
Comedy Club Haug, Rotterdam
woensdag 10 juli 2019
Cat Power
Paradiso, Amsterdam
20:30
Gus Dapperton
EKKO, Utrecht
19:30
Hands Like Houses
Patronaat, Haarlem
20:30
Jeremy Dutcher
Bimhuis, Amsterdam
LP
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Mallrat
Paradiso, Amsterdam
20:15
Masego
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Neil Young + Promise of the Real
Ziggo Dome, Amsterdam
Rammstein
Koning Boudewijnstadion, Brussel
20:00
ZZ Top
Rockhal, Esch zur Alzette
donderdag 11 juli 2019
20:00
Bluesworld Collective
Hedon, Zwolle
21:00
De Dijk
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Dune Rats
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Live at LOLA: The Mullet Monster Mafia [BRA] + support
LOLA050, Groningen
19:30
Malford Milligan & The Southern Aces
Luxor Live, Arnhem
22:30
Mónica Coronado & Manito
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
North Sea Round Town Presents: Benjamin Herman's Bughouse
Rotown, Rotterdam
20:30
P60 presents Local The Night
P60, Amstelveen
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Sly5thAve w/ Re:Freshed Orchestra
BIRD, Rotterdam
The Kik speelt Boudewijn de Groot met orkest
Zuiderparktheater, Den Haag
The White Buffalo
Paradiso, Amsterdam
Within Temptation
Paleis Soestdijk, Baarn
vrijdag 12 juli 2019
20:00
Album release Shoot The Messiah ft. Hordearii & Kid Harlequin
Fort33, Leusden
Anouk / Di-rect - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
20:30
Baby Shakes
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Best of Stand-Up Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Björn van der Doelen
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
23:30
Boss / Jamrock
Paradiso, Amsterdam
Chris Robinson Brotherhood
Paradiso, Amsterdam
20:30
De Dijk
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Diggy Dex / Kenny B
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Fadua El Akchaoui / Nasrdin Dchar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Girlpool
Rotown, Rotterdam
20:30
King Ayisoba
Bimhuis, Amsterdam
20:00
King Khan and the Shrines
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
King Khan and the Shrines
Café Wilhelmina, Eindhoven
Living Colour
Hedon, Zwolle
20:00
LOLA presents: Inferum + Despicable Heroes, Crazed & Oceans Turn Red
LOLA050, Groningen
20:00
Macy Gray
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
Mon Laferte
Melkweg, Amsterdam
The White Buffalo
Doornroosje, Nijmegen
22:00
White Cowbell Oklahoma
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 13 juli 2019
Andre Hazes Jr.
Studio A12, Bunnik
20:30
Angelo Boltini & Friends / Three Little Clouds
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Arsenal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
15:45
Buitenspelen voor de GRAP: Son Mieux / A.M. Sam
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
18:30
Christoff
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Cowboy Junkies
Paradiso, Amsterdam