Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Dynamo
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
18:45
013
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Muze
Noordwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
AINSI
Maastricht
Koningshof
Maassluis
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
Vorst Nationaal
Brussel
Paleis 12
Brussel
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
dinsdag 20 november 2018
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schuur, Haarlem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Live at LOLA: Screamin' Rebel Angels [US] + Support
LOLA050, Groningen
20:30
Blue my mind
Vera, Groningen
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Within Temptation
Rockhal, Esch zur Alzette
Tonight Alive
Dynamo, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Doe Maar
Paard, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Sigrid
La Madeleine, Brussel
20:00
Gregory Alan Isakov
Botanique, Brussel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Maagd, Bergen op Zoom
Freek de Jonge - De Suppoost
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Vera Sola
Paradiso, Amsterdam
Wand
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lolo Zouaï
Paradiso, Amsterdam
20:00
Blac Rabbit
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Klaus Johann Grobe
Cinetol, Amsterdam
Bring Me The Horizon
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Tom Misch
Paradiso, Amsterdam
19:30
Talib Kweli
Melkweg, Amsterdam
19:00
Avec
Melkweg, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - De Big One
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
De Wëreldbänd - Släpstick
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Maya Fridman, cello solo
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
The Dire Straits Experience
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 21 november 2018
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ana Popovic
Spirit of 66, Verviers
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Buena Vista Band
De Maaspoort, Venlo
20:15
The Bluebirds
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Natalie Prass
EKKO, Utrecht
Jungle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jesse Cook
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Magpie Salute
013, Tilburg
18:45
Grand Slam European Tour 2018
013, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Fureys
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maaike Ouboter + Anna Rune
Rotown, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Blue
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
De Muze, Noordwijk
22:00
Escape-ism
Merleyn, Nijmegen
20:30
Dark Buddha Rising / Fuoco Fatuo
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Lavalu - Solitary High
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Roosevelt
Doornroosje, Nijmegen
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Iris Hond - Bewogen
AINSI, Maastricht
Arie & Silvester - Wie?!
Koningshof, Maassluis
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Lakshmi - Adem
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Kim Wilde
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
iepenUP Live: Voetbalverhalen
Neushoorn, Leeuwarden
Purper - Purper's Passie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Spinvis & Saartje van Camp
Vorstin, Hilversum
20:00
Noam Vazana - NANI - innemend en exotisch
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Ben Caplan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Algorithm
Patronaat, Haarlem
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tonight Alive
Dynamo, Eindhoven
Jan Beuving - Rotatie
Parktheater, Eindhoven
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cultura, Ede
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
The Heck / The Kryng
Burgerweeshuis, Deventer
Martijn Kardol - Bang
Deventer Schouwburg, Deventer
J.C. Satàn / Jessica 93
Paard, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater PePijn, Den Haag
20:00
John Parish
Paard, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Herman van Veen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fransche School Culemborg, Culemborg
Racoon
Spant!, Bussum
Liam Gallagher
Vorst Nationaal, Brussel
Heritage Orchestra / Pete Tong
Paleis 12, Brussel
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Het Heerenlogement, Beusichem