Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Dynamo
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koningshof
Maassluis
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zappa
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
00:00
ATLAS Theater
Emmen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
woensdag 21 november 2018
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Minyeshu
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Heck / The Kryng
Burgerweeshuis, Deventer
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
The Fureys
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:15
Lavalu - Solitary High
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Purper - Purper's Passie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cultura, Ede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Buena Vista Band
De Maaspoort, Venlo
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
De Muze, Noordwijk
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Kardol - Bang
Deventer Schouwburg, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:30
Dark Buddha Rising / Fuoco Fatuo
Doornroosje, Nijmegen
Roosevelt
Doornroosje, Nijmegen
Tonight Alive
Dynamo, Eindhoven
20:30
Natalie Prass
EKKO, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Kim Wilde
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:30
jokkebrokker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
Koningshof, Maassluis
Herman van Veen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lakshmi - Adem
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Avec
Luxor Live, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Alina Baraz
Melkweg, Amsterdam
19:30
Casper / Marteria
Melkweg, Amsterdam
22:00
Escape-ism
Merleyn, Nijmegen
20:00
iepenUP Live: Voetbalverhalen
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
J.C. Satàn / Jessica 93
Paard, Den Haag
20:00
John Parish
Paard, Den Haag
Heritage Orchestra / Pete Tong
Paleis 12, Brussel
21:30
Lydmor
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tom Misch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Julia Zahra
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ben Caplan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Beuving - Rotatie
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Algorithm
Patronaat, Haarlem
Nelly
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter + Anna Rune
Rotown, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Noam Vazana - NANI - innemend en exotisch
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
Racoon
Spant!, Bussum
20:00
Ana Popovic
Spirit of 66, Verviers
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
Suburban Living
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Gumbo Kings EP release
Sugar Factory, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Blue
Theater de Bussel, Oosterhout
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
The Bluebirds
Theater de Schalm, Veldhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Speeldoos, Baarn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Tuin, Leusden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jungle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jesse Cook
TivoliVredenburg, Utrecht
Liam Gallagher
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Spinvis & Saartje van Camp
Vorstin, Hilversum
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Danko Jones
Zappa, Antwerpen
donderdag 22 november 2018
20:00
Dubioza Kolektiv
013, Tilburg
Kylie Minogue
AFAS Live, Amsterdam
The Analogues
Ahoy, Rotterdam
19:00
Magique Ludique bij ANNA
Anna Amstelveen, Amstelveen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Shai Maestro Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Makaya McCraven
BIRD, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Soup & Liquid Landscape
Boerderij, Zoetermeer
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Nashville Night - Road to Bluebird Café
Cultura, Ede