Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Hedon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
G.C. Spikkerelle
Avelgem
21:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Edam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Vera
Groningen
Trix
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Theater Aan de Slinger
Houten
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Taverne
Bergen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
So What!
Gouda
19:30
Silverdome
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
PopEi
Eindhoven
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Podium 't Beest
Goes
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
21:15
P3
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Noorderkerk
Sneek
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Nieuwe Kerk
Haarlem
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Musis
Arnhem
21:00
Mukkes
Leeuwarden
donderdag 10 oktober 2019
19:30
Kiefer Sutherland
Melkweg, Amsterdam
Jambinai
Luxor Live, Arnhem
20:00
Live at LOLA: Suckerpunch (UK) + Rebel Radio + Angry Itch (UK)
LOLA050, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
James Morrison
La Madeleine, Brussel
18:00
Amel Bent
Koninklijk Circus, Brussel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Het Musiater, Zevenaar
20:30
SIOEN PLAYS GRACELAND
Hedon, Zwolle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Frae / MONTBLANK / Synga
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Raymond van het Groenewoud
G.C. Spikkerelle, Avelgem
21:30
Popronde Utrecht
EKKO, Utrecht
Nick & Simon
Effenaar, Eindhoven
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Duncan Laurence
Doornroosje, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Philip Kroonenberg
De Harmonie, Edam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
BEAUX / Sured
Cinetol, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Chassé Theater, Breda
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Rowwen Heze
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Nona
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Hans Dulfer Lookin' back to the future
Bimhuis, Amsterdam
Lindsey Stirling
013, Tilburg
vrijdag 11 oktober 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Wilminktheater, Enschede
21:00
On the House: Ska!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
The Wanderer
Vorstin, Hilversum
22:00
Truman's Water
Vera, Groningen
Dog Eat Dog
Trix, Antwerpen
20:15
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
Nick & Simon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Arlan Feiles
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Dennis van Aarssen
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Carrousel, Ommen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten
22:00
Rocktober presents: FuzzBall Jr. + Red Devil
The Jack, Eindhoven
22:00
Tom Browne
Taverne, Bergen
20:00
¡Pendejo!
Stroomhuis, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Paul Gilbert
Spirit of 66, Verviers
21:00
Henk & Melle
So What!, Gouda
19:30
Stones Sessions
Silverdome, Zoetermeer
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Blues Night - Sean Webster & The King’s Rhythm Crew
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Twin Peaks
Rotown, Rotterdam
20:00
Lindsey Stirling
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Hugh Cornwell
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Desorden Público
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
De Patrizanen - Het leven an sich
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:15
Wett
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Diggy Dex
Podium Victorie, Alkmaar
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Ben Liebrand / DJ Sandstorm
Podium 't Beest, Goes
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
No Labels Festival
Patronaat, Haarlem
20:00
Moving Targets
Patronaat, Haarlem
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Parktheater, Eindhoven
20:30
Martin Kohlstedt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Paul van Loo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Winston Surfshirt
Paradiso, Amsterdam
20:30
Roxeanne Hazes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mooon
Paradiso, Amsterdam
20:00
CooCoo-Fest
Paard, Den Haag
20:30
Kolbak
P60, Amstelveen
21:15
3J'S
P3, Purmerend
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Tangarine - Uiteen
Noorderkerk, Sneek
20:00
Kenny B
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Lucky Fonz III
Nieuwe Kerk, Haarlem
20:45
35 jaar Stop Making Sense
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Amy Winehouse Undercover Session
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Clean Pete
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Classsh
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
21:00
Massive Assault
Mukkes, Leeuwarden