Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
21:00
Markant Uden
Uden
20:15
De Zwaan
Uitgeest
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
23:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Het Klooster
Woerden
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
22:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Jacks Music Bar
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
16:45
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:45
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
11:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
23:45
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
21:00
De Witte Bal
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
CC Den Herd
Bladel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
23:30
Paard
Den Haag
18:30
Paard
Den Haag
00:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Deurne
Deurne
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kik
Elst
Metropool Enschede
Enschede
20:00
De Dialoog
Ermelo
C.C. De Werft
Geel
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Time Out
Gemert
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
vrijdag 30 november 2018
Kreator
013, Tilburg
21:00
Golden Earring
Markant Uden, Uden
20:15
Lavalu - Solitary High
De Zwaan, Uitgeest
22:30
Handsome Harry & the Hummingbirds
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
ISH Dance Collective - Listen Up!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Faces on TV
EKKO, Utrecht
20:30
Gare Du Nord
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Zhrine
dB's, Utrecht
19:45
Douwe Bob
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Headhunters
TivoliVredenburg, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Candy Dulfer
Grenswerk, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
23:00
Dr. Lektroluv Presents: Elektrik World
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Het Klooster, Woerden
21:30
Hausmagger / KNARS
De Flux, Zaandam
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Zaantheater, Zaandam
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Het Musiater, Zevenaar
William Boeva - Reset
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:30
Thundermother
Boerderij, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
22:30
JAGD
Hedon, Zwolle
The Grand East
Hedon, Zwolle
JAGD
Jacks Music Bar, Zwolle
zaterdag 01 december 2018
20:00
Pink Project
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
16:45
Tobias Borsboom
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Hochscheid | Van Ruth | Samana
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:45
While My Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Podium Victorie, Alkmaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kawina in concert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Scrum vs. The Kilkennys
De Meester, Almere
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
19:45
Sven Hammond
Fluor, Amersfoort
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Grum
Melkweg, Amsterdam
21:00
Transformer
Paradiso, Amsterdam
Pinegrove
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Finale Amsterdamse Popprijs
Melkweg, Amsterdam
20:00
George Fitzgerald
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Doe Maar
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bladee
Melkweg, Amsterdam
We Were Promised Jetpacks
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Keep an Eye - The Records
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
20:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wende
Melkweg, Amsterdam
11:00
Hocus Pocus met Alfons Alfrink Cinekid
Meervaart, Amsterdam
Spinvis - In Werkelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Ellen ten Damme: Paris-Berlin
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
The Bluebirds
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Rotatie
Orpheus, Apeldoorn
23:45
Knock On Wood ft. ziggy phunk
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ducking Punches / Spanish Love Songs
Luxor Live, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
21:00
Black Bottle Riot
De Witte Bal, Assen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
Ton Kas - Kakmaker
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Def Americans
CC Den Herd, Bladel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Beak>
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Hadewych Minis - Minis Plus
Spant!, Bussum
Lakshmi - Adem
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
23:30
Banditas
Paard, Den Haag
18:30
HINK Festival
Paard, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Diligentia, Den Haag
20:15
Jacqueline Govaert
Theater de Kampanje, Den Helder
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Deurne, Deurne
23:00
Nachtparlement
Burgerweeshuis, Deventer
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jan Akkerman & Band - 70 anniversary tour
Cultura, Ede
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Maaike Ouboter
Effenaar, Eindhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Parktheater, Eindhoven
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
Birth of Joy
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Leonie Meijer - Hier.
De Dialoog, Ermelo
Stefano Keizers - Erg Heel
C.C. De Werft, Geel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schattelijn, Geertruidenberg
Andre Hazes Jr.
Time Out, Gemert
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Reggehof, Goor
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater 't Pand, Gorinchem