Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Wolbodo
Delft
19:30
Luxor Live
Arnhem
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
15:30
Paco Plumtrek
Almelo
00:00
De Schakel
Gilze
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Dok6
Panningen
Paleis 12
Brussel
19:30
Patronaat
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
BREStheater
Brielle
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Amer
Amen
20:00
013
Tilburg
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Cinetol
Amsterdam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:15
Bimhuis
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
De Flux
Zaandam
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Doornroosje
Nijmegen
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Simplon
Groningen
15:00
CHV Noordkade
Veghel
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
TivoliVredenburg
Utrecht
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Floralis
Lisse
22:00
Paradiso
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Trix
Antwerpen
Diligentia
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 19 oktober 2019
20:00
Urbanus
Schouwburg Het Park, Hoorn
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Vinyl Sessions Vince+Darkraver+Panic
Effenaar, Eindhoven
20:30
Voodoo Chambers en Paramatman
Paard, Den Haag
Waylon
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Wolpop: Sociale Onrust / Dinner for Breakfast / Ome Bob's Tribute Band
Wolbodo, Delft
zondag 20 oktober 2019
19:30
17 Hippies
Luxor Live, Arnhem
14:00
20 JAAR K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
20 JAAR K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
16:00
45ACIDBABIES
Concerto, Amsterdam
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
15:30
André Manuel
Paco Plumtrek, Almelo
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Schakel, Gilze
16:00
Anne-Mieke Ruyten
De Maaspoort, Venlo
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Dok6, Panningen
Burna Boy
Paleis 12, Brussel
19:30
Church of Misery
Patronaat, Haarlem
Daniel Lohues / Holland Baroque
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
11:00
Dominic Seldis
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Beauforthuis, Austerlitz
19:45
Drivin' N' Cryin'
Podium Victorie, Alkmaar
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Kantine Walhalla, Rotterdam
19:00
Grayson Capps
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Hangman's Chair
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
BREStheater, Brielle
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
De Harmonie, Leeuwarden
15:00
Jazz op Zondag: Mete Erker & Jeroen van Vliet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jethro Tull
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Johnny Irion
De Amer, Amen
20:00
Jon Allen
013, Tilburg
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Life
Cinetol, Amsterdam
19:00
LIVE: Matt Woods & the Natural Disasters (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Lui Paard
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:15
Mathias Eick
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Mcinley James
dB's, Utrecht
20:00
MeisjeDjamila
Melkweg, Amsterdam
15:30
Mercy John
De Flux, Zaandam
16:00
Millennium Jazz Orchestra, Matangi Kwartet & Fay Claasen - Gershwin Ce
De Maaspoort, Venlo
20:30
Moon Duo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Naaz
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Naturally 7 - On Tour 2019
De Oosterpoort, Groningen
20:00
NEFFEX
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nick Murphy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Paul van Kemenade
TivoliVredenburg, Utrecht
Rico & Sticks
Effenaar, Eindhoven
19:00
Ritual
Paradiso, Amsterdam
20:00
RZLZ
Paard, Den Haag
20:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Sioen Plays Graceland
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Striking Matches / Tenille Townes
Paard, Den Haag
20:00
Supersister Projekt
Het Wennekerpand, Schiedam
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
De Meerpaal, Dronten
20:00
Talib Kweli
Simplon, Groningen
15:00
The containers
CHV Noordkade, Veghel
16:15
The Irrational Library
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Professionals
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Sisters of Mercy
TivoliVredenburg, Utrecht
Tino Martin
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Uriël Ensemble - Bomans en Chopin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Bussel, Oosterhout
Waylon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 21 oktober 2019
20:30
Afro Cuban All Stars
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Awkward I - KYD
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:45
Bonnie Bishop
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Chance Mccoy
Merleyn, Nijmegen
Circa Waves
Melkweg, Amsterdam
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Floralis, Lisse
22:00
Holy Fuck
Paradiso, Amsterdam
Jethro Tull
Philharmonie Haarlem, Haarlem
22:00
Just Mustard
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rosedale
Spirit of 66, Verviers
20:00
slowthai
BIRD, Rotterdam
20:30
Stef Chura
Paard, Den Haag
20:00
The Divine Comedy
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam
dinsdag 22 oktober 2019
Airways
Paradiso, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Angie Stone
La Madeleine, Brussel
19:00
Anomalie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Craig Finn
Trix, Antwerpen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
Daniel Lohues / Holland Baroque
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Harry Hudson
Melkweg, Amsterdam
Heather Nova
Paard, Den Haag
20:30
Hehobros
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Henk & Melle
Paard, Den Haag
Il Divo
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ilgen-Nur
Paradiso, Amsterdam
Jethro Tull
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
KO KO MO
Cinetol, Amsterdam
20:15
Lay Down and Listen / Drift Multiply
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Maaike Ouboter
Goudse Schouwburg, Gouda