Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
De Pul
Uden
23:45
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:30
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
15:00
Groene Engel
Oss
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Gasthuiskerk
Doesburg
14:30
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
00:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
15:00
Bimhuis
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
23:45
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:45
EKKO
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
01:00
Groene Engel
Oss
00:30
Doornroosje
Nijmegen
00:30
Merleyn
Nijmegen
23:45
Vorstin
Hilversum
22:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
23:45
Simplon
Groningen
23:00
Paard
Den Haag
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
STECK
Delft
22:00
temp.
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Theater aan de Schie
Schiedam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paard
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
17:00
Oostblok
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Evergem
Evergem
21:00
Dynamo
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
zaterdag 29 december 2018
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
De Raad van Toezicht
Bimhuis, Amsterdam
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
20:15
Apollo Ensemble / David Rabinovich
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
The Hillbilly Moonshiners - Mumford & Sons tribute
Fluor, Amersfoort
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
De Geldwolven EP-release / Premiere Buitenspel
Paco Plumtrek, Almelo
17:00
Sweet Mary Jane
Café de Pilaren, Alkmaar
zondag 30 december 2018
19:00
High Voltage
Spirit of 66, Verviers
20:30
The Dutch Queen Tribute
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Black Pearl
De Pul, Uden
23:45
Plan de Champagne
013, Tilburg
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:30
Schirenc Plays Pungent Stench + Carnation + Theotoxin + Irdorath
Baroeg, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:00
Juke Joints
Den Heilige Cornelius, Roermond
15:00
Take Five Sunday: Sun Gods
Groene Engel, Oss
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
Symfo Classics
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Joop Vos En Maarten Saris - Breinkoekjes
Cacaofabriek, Helmond
19:00
LIVE: Stage Experience December 2018 #2/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Raymond Clement - ’t (on)Nut van ’t algemein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Marlene Bakker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Iris Hond - Bewogen
Gasthuiskerk, Doesburg
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Spant!, Bussum
00:00
Tania Kross - Kross2000
Chassé Theater, Breda
20:15
Nits
Luxor Live, Arnhem
20:00
Siberia
Luxor Live, Arnhem
16:15
Juul Beerda / Nout Ingenhousz
Gigant, Apeldoorn
Cocaine Piss
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Avonden
Paradiso, Amsterdam
Millionaire
Paradiso, Amsterdam
15:00
Brokken Festival
Bimhuis, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Mathilde Santing - Renaissance
Concertgebouw, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
maandag 31 december 2018
23:45
Oud & Nieuw met De Rooie Jager
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:45
NYE 3019: Another Party Another Universe
EKKO, Utrecht
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Oud & Nieuw: WISSELFUST / oliebollen, champagne, swingen en ontbijten
Little Devil, Tilburg
01:00
New Years Eve with 90's NOW! - Party like it’s 1999!
Groene Engel, Oss
00:30
50 Carrot / Black Sun Empire / Lifecycle
Doornroosje, Nijmegen
00:30
de Leven: Happy New Year Editie
Merleyn, Nijmegen
23:45
Vunzige Deuntjes Nye
Vorstin, Hilversum
22:00
Musky Thieves
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
23:45
Roodkopje
Simplon, Groningen
23:00
80s 90s nullies
Paard, Den Haag
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:00
Deejay Irie / DJ Friss / DJ Leroy Joy / R-Vii
STECK, Delft
22:00
Cinnaman / Dekmantel Soundsystem / Gerd Janson
temp., Amsterdam
21:00
Fiesta Macumba - Feliz Año Nuevo
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Oud & Nieuw met Martin Fondse - Temple of Music
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Shoom! NYE 2018
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 januari 2019
15:00
John The Revelator
CHV Noordkade, Veghel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Schie, Schiedam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 02 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 03 januari 2019
20:30
Thin Lizzard
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Lilian Vieira / Young Jazz Society
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Wien Bleibt Wien
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Markant Uden, Uden
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nieuwjaarsconcert "De Troubadours" - Lift - Off
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stickfigs / The Positives
Paard, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Chassé Theater, Breda
20:30
Son Swagga / Steiger
Bimhuis, Amsterdam
Afscheidsshow Birth of Joy & Death Alley
Paradiso, Amsterdam
17:00
Mariachi Trio Chanenque
Oostblok, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
Hartman
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 04 januari 2019
21:00
Stones Sessions
Hedon, Zwolle
20:30
Physical Graffiti
Boerderij, Zoetermeer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Winne
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Gordon Webster
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Simon & Garfunkel Revival Band
Markant Uden, Uden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Troosten
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Paracetamol
Merleyn, Nijmegen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kerkraads Symfonie Orkest - Nieuwjaarsconcert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
The Kik - Voor de Overlevenden
De Oosterpoort, Groningen
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Evergem, Evergem
21:00
DJ Thera
Dynamo, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Hibakusha
Bibelot, Dordrecht
DeWolff
Bibelot, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
Energiehuis, Dordrecht