Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
13:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Mezz
Breda
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Door
Dordrecht
21:00
P60
Amstelveen
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Mahogany Hall
Edam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Luxor Live
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:30
Paradiso
Amsterdam
13:30
Poortershoes
Groningen
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Jazz inverdan
Zaandam
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:15
Gigant
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Perron-3
Rosmalen
Concertgebouw
Amsterdam
Studio A12
Bunnik
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Odeon
Alkmaar
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Oosterpoort
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
zaterdag 05 januari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
13:00
Kinderen voor Kinderen Kerstvakantieconcert
AFAS Live, Amsterdam
16:00
Kinderen voor Kinderen Kerstvakantieconcert
AFAS Live, Amsterdam
Night Of Freestyle
Paleis 12, Brussel
19:00
ACinDC
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Bronnie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Boef
Paard, Den Haag
André Rieu - Nieuwjaarsconcert
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Genesis Project
Cacaofabriek, Helmond
20:00
WC Experience
Mezz, Breda
20:00
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
20:00
I Against I
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Bas Steman / Ernest Beuving / Marlies Claasen - So long Cohen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Muziekcafe: Elvisdag
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Koningshof, Maassluis
20:30
Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
20:30
Knight of the Guitar II
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Blue Grass Boogiemen / The Miseries / Tim Knol
Paradiso, Amsterdam
20:30
DeWolff
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Percossa - BAM!
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Orgel Vreten
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Vandenberg's Moonkings
Grenswerk, Venlo
20:30
Afterpartees + Canshaker Pi
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Alexander Gavrylyuk - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Tommie Christiaan - In een ander licht
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Speeldoos, Vught
20:30
Mandala Tribe / Mo van der Does Quartet / Tineke Postma
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
BibelotxDOOR: Eerie Wanda + Sam Solo
Door, Dordrecht
21:00
Prof. Nomad Session
P60, Amstelveen
21:00
The Fortunate Sons
De Bosuil, Weert
21:00
45ACIDBABIES / EUT
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Yorick van Norden
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Dirty Denims
The Jack, Eindhoven
21:00
JJ Sharp & The SaltyDog
Mahogany Hall, Edam
22:00
Condor Gruppe
Merleyn, Nijmegen
22:00
Hard4MS
Luxor Live, Arnhem
zondag 06 januari 2019
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:30
De Amsterdamse Tramharmonie
Paradiso, Amsterdam
13:30
The Blind Roofers
Poortershoes, Groningen
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Helmond Muziek - Gipsy Mood en Blue Note
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Blue
Jazz inverdan, Zaandam
16:00
tribute to Lemmy Kilmister: Moddervät
Little Devil, Tilburg
16:00
Henk Bleumink Kwintet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:15
Sweet Hannah
Gigant, Apeldoorn
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Als je een linkse hobby bent
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Joris Linssen & caramba - Raak!
Perron-3, Rosmalen
maandag 07 januari 2019
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Concertgebouw, Amsterdam
Andre Hazes Jr.
Studio A12, Bunnik
10:30
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Deborah Carter / Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
20:15
Maaike Martens - Wie Blijft Hier
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 08 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
philharmonie zuidnederland - Nieuwjaarsconcert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Medammecour on tour - Première
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lakshmi - Adem
Odeon, Alkmaar
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Bronce
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Conrad Herwig
Neushoorn, Leeuwarden
woensdag 09 januari 2019
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen