Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Hoeve Overslot
Egmond aan Den Hoef
20:30
Mezz
Breda
00:00
van Beresteyn
Veendam
00:00
BREStheater
Brielle
17:00
Café Buckshot
Groningen
14:00
De Amer
Amen
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Nieuwe Nor
Heerlen
10:15
Lourdeskerk
Scheveningen
15:00
CHV Noordkade
Veghel
14:30
Cacaofabriek
Helmond
013
Tilburg
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Melkweg
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Zik Zak
Ittre
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
19:30
Luxor Live
Arnhem
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ampere
Antwerpen
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
De Maaspoort
Venlo
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
14:30
013
Tilburg
20:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
17:30
Trix
Antwerpen
20:15
Effenaar
Eindhoven
Cultuurschuur
Wieringerwerf
14:30
Koepeltheater
Leeuwarden
Paard
Den Haag
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
15:00
De Schakel
Gilze
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
De Pul
Uden
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Lotto Arena
Antwerpen
15:00
Flint
Amersfoort
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Spant!
Bussum
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Trefpunt
Gent
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 09 november 2019
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
zondag 10 november 2019
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Tones and I
Rotown, Rotterdam
20:00
The Specials
De Roma, Antwerpen
20:00
The Jack Presents: Vulcano
The Jack, Eindhoven
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater Sneek, Sneek
20:15
The Bluebirds
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Hoeve Overslot, Egmond aan Den Hoef
20:30
The Aggrolites
Mezz, Breda
00:00
Tangarine - Uiteen
van Beresteyn, Veendam
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
BREStheater, Brielle
17:00
Sweet Mary Jane
Café Buckshot, Groningen
14:00
Sway Wild
De Amer, Amen
16:15
Sured
Gigant, Apeldoorn
14:30
Son Swagga
Bimhuis, Amsterdam
19:00
RVG
Paradiso, Amsterdam
16:00
Ruysdael Kwartet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Russian Village Boys
Nieuwe Nor, Heerlen
10:15
Rene van Kooten
Lourdeskerk, Scheveningen
15:00
Reminder
CHV Noordkade, Veghel
14:30
Pure Song - Franse Chansons & Nederlandse Liedjes
Cacaofabriek, Helmond
Powerwolf
013, Tilburg
15:00
Pierre Courbois
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Peter Koelewijn & The Rockets
Chassé Theater, Breda
19:00
Orla Gartland
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ocean Wisdom
Melkweg, Amsterdam
20:00
Matthew and the Atlas
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mathilde Santing
Theater aan de Schie, Schiedam
Marina
Melkweg, Amsterdam
20:00
Marea
La Madeleine, Brussel
Lolo Zouaï
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
15:00
Lavalu - Midair
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Laurence Jones Band
Zik Zak, Ittre
Lamb
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Kat Riggins & Blues Revival
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Julian Velard
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Judith Hill
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theater Peeriscoop, Gorinchem
19:30
Iris Hond
Luxor Live, Arnhem
12:00
Iris & Friends - Jazzclub Zuid Limburg
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:30
Injury Reserve
Trix, Antwerpen
19:00
Immolation
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Ibrahim Maalouf
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hiromi
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Henk Poort en de Helden
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Hanggai
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Grieves & Too Many T's
Ampere, Antwerpen
Giant Sand
Burgerweeshuis, Deventer
16:00
Giacometti & Schonewille - Meester en leerling
De Maaspoort, Venlo
19:30
Friendly Fires
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Flume (AUS)
Rockhal, Esch zur Alzette
14:30
Fanclubdag Hippe Gasten
013, Tilburg
20:00
Eric Vloeimans - Oliver's Cinema
Theaterkerk Hemels, Twisk
20:00
Emeli Sandé
Koninklijk Circus, Brussel
17:30
Eluveitie / Infected Rain / Lacuna Coil
Trix, Antwerpen
20:15
Duncan Laurence
Effenaar, Eindhoven
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurschuur, Wieringerwerf
14:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Koepeltheater, Leeuwarden
De Dijk
Paard, Den Haag
15:00
David Ellis
PopEi, Eindhoven
20:00
Clowns
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Christian Scott
LantarenVenster, Rotterdam
15:00
Cesar Zuiderwijk
De Schakel, Gilze
20:00
Brihang
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Blood Red Shoes
Doornroosje, Nijmegen
Black Star Riders
De Pul, Uden
15:45
Birgit Schuurman
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Angèle
Lotto Arena, Antwerpen
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Flint, Amersfoort
19:00
Andre Hazes Jr.
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Spant!, Bussum
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
maandag 11 november 2019
Zedd
Melkweg, Amsterdam
20:00
Worry Dolls
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Welshly Arms
Bitterzoet, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
18:00
Patrick Fiori
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Paris Shadows
Melkweg, Amsterdam
Marina
013, Tilburg
20:30
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Mallrat
Cinetol, Amsterdam
20:15
Leif Vollebekk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Jvck James
Paradiso, Amsterdam
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Iris Penning
Trefpunt, Gent
20:15
Ibrahim Maalouf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Honeymoan
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hollow Coves
Vondelkerk, Amsterdam
Hans Zimmer
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Giant Sand
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:15
Föllakzoid / Go March
Doornroosje, Nijmegen
Fever 333
Melkweg, Amsterdam