Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
ACU
Utrecht
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Veluvine
Nunspeet
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
The Jack
Eindhoven
Taverne
Bergen
21:45
Stage Music Cafe
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Rotown
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Neede
Neede
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Plopsa Theater
De Panne
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradox
Tilburg
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
23:00
Paard
Den Haag
16:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nijend 24
Anderen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
MFC Velemansdroom
Tjuchem
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Manifesto
Hoorn
21:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
18:30
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
17:00
JC Cerberus
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Grenswerk
Venlo
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Fulcotheater
IJsselstein
Fulcotheater
IJsselstein
vrijdag 18 januari 2019
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Yungblud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
Kid Harlequin
ACU, Utrecht
zaterdag 19 januari 2019
20:00
Night Fever
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Árstíðir
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Veluvine, Nunspeet
20:30
Maartje Meijer Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jacob Lee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
TivoliVredenburg, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Theater Hof 88, Almelo
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
20:15
CREA Orkest
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
The Kik Hertaalt!
Theater Concordia, Haastrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Harry Sacksioni - Smoky Strings
Theater Berkelland, Eibergen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Heretic / Nocturnal
The Jack, Eindhoven
The Cards
Taverne, Bergen
21:45
Rosettes
Stage Music Cafe, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Radkey
Rotown, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
23:00
Rewind
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Vive La Fête
Podium Victorie, Alkmaar
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Celano-Baggiani group
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Plopsa Theater, De Panne
The Sore Losers
Patronaat, Haarlem
20:00
Dayna Kurtz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wille & the Bandits
Paradox, Tilburg
19:00
Pascal Obispo
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
23:00
Mr Scruff
Paard, Den Haag
16:00
Yegor Zabelov
Paard, Den Haag
20:00
Mothership of Led Zeppelin
P60, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:00
A Minor Problem
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Ed Struijlaart
Nijend 24, Anderen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Neushoorn, Leeuwarden
Hans Dulfer plays Blues
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Blaudzun & Amsterdam Sinfonietta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Gunyama + Lokotov Mocktail
Muziekcafé Helmond, Helmond
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Boef
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Bintangs
Metropool, Hengelo
22:00
You Should Get To Know Us
Merleyn, Nijmegen
Yungblud
Melkweg, Amsterdam
19:30
Gerry Cinnamon
Melkweg, Amsterdam
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Another Journey / Fan Halen
Manifesto, Hoorn
21:00
Can Abyss + Infected Shit
Little Devil, Tilburg
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
18:30
Rock Legends
Koninklijk Circus, Brussel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
17:00
Massive Assault / Troops of Doom
JC Cerberus, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Niklas Paschburg
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Dirk Scheele en de liedjes band
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Raw Definition
Hedon, Zwolle
20:00
This Is Jackson - Thriller
Grenswerk, Venlo
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
21:00
The Fortunate Sons
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein