Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Helling
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Café The Shuffle
Nijmegen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
00:00
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Boothill Saloon
Amersfoort
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:30
Altstadt
Eindhoven
Alter Schlachthof
Eupen
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
013
Tilburg
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
22:30
Vera
Groningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater `t Spieker
Eibergen
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Het Plein
Ridderkerk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
The Lux
Zeewolde
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
t Smiske
Asse
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Spirit of 66
Verviers
00:00
Spant!
Bussum
20:45
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
Poppodium Volt
Sittard
20:30
PopEi
Eindhoven
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
vrijdag 15 november 2019
20:15
Stef Bos - RUIMTE
De Muze, Noordwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
De Meerpaal, Dronten
20:15
Ilse DeLange
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
The Chats
De Helling, Utrecht
20:00
Laurence Jones Band
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Twice The Same
De Flux, Zaandam
20:00
Roachford
De Bosuil, Weert
20:00
Coilguns / Yautja
dB's, Utrecht
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Corneel, Lelystad
20:00
Luka Bloom
Concertgebouw, Brugge
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Chassé Theater, Breda
21:00
The Conceptuals
Café The Shuffle, Nijmegen
21:00
Memphis Maniacs
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Indian Askin
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
22AD / Green Policy
Boothill Saloon, Amersfoort
Colin Blunstone
Boerderij, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Nina June
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Muthspiel & Swallow
Bimhuis, Amsterdam
Tim Akkerman & The Ivy League
Bibelot, Dordrecht
20:30
Last Train
Altstadt, Eindhoven
DeWolff
Alter Schlachthof, Eupen
00:00
Mart Hillen In Concert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Soul Live
013, Tilburg
Van Dik Hout
013, Tilburg
zaterdag 16 november 2019
Chantals Pyjama Party
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Zaantheater, Zaandam
22:00
Techno Time
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
a balladeer
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
El Fatso / inside electron / Left Alive / Power Switch / Skir
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
22:30
Teddy's Hit
Vera, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
van Beresteyn, Veendam
19:30
Echo Beatty
Trix, Antwerpen
19:00
Devin Townsend: Empath Europe – Volume 1
Trix, Antwerpen
Stef Kamil Carlens
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater `t Spieker, Eibergen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
De Kift - BAL
Theater Sneek, Sneek
15:00
Wia Buze
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:30
Lavalu - Midair
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Peter Dons / Wayback
Theater Het Plein, Ridderkerk
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
NITS - Nits 2019-2020
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Boerderij, Huizen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Amazing Stroopwafels
Theater Berkelland, Eibergen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Laurence Jones Band
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
20:15
South African Roadtrip
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Iris Penning / Siebe Palmen
t Smiske, Asse
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Swanla Theater, Zevenhuizen
19:30
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Stevenskerk, Nijmegen
19:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Pavlov's Dog
Spirit of 66, Verviers
00:00
Mathilde Santing
Spant!, Bussum
20:45
Tabitha
Simplon, Groningen
20:00
Wall of Roses
Simplon, Groningen
20:00
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Urbanus
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
O'G3NE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Balthazar (Be) / Dermot Kennedy
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Electric Six
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
Aborted / Entombed AD
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Hillstone
PopEi, Eindhoven
20:00
Ball Noir
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
Indian Askin
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Fureys
Podium Reimerswaal, Rilland