Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Rotown
Rotterdam
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
013
Tilburg
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Metropool
Hengelo
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
De Helling
Utrecht
21:00
Café The Shuffle
Nijmegen
20:30
PopEi
Eindhoven
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
DNK
Assen
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
Bibelot
Dordrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Flux
Zaandam
013
Tilburg
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Koloszaal
Raamsdonksveer
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
18:00
BIRD
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Metropool
Hengelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Ziggo Dome
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Manifesto
Hoorn
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Sneek
Sneek
Diligentia
Den Haag
19:00
Trix
Antwerpen
Ahoy
Rotterdam
20:15
EKKO
Utrecht
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
De Kattendans
Bergeijk
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
The Lux
Zeewolde
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Luxor Live
Arnhem
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
DeLaMar
Amsterdam
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koningshof
Maassluis
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
PopEi
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
t Smiske
Asse
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
vrijdag 15 november 2019
21:00
S10
Rotown, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Verte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:45
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Smartlappenfestival: Willie en de Billies
Hofman, Utrecht
21:00
Soul Live
013, Tilburg
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
South African Roadtrip
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Stef Bos - RUIMTE
De Muze, Noordwijk
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Stones Sessions
Metropool, Hengelo
19:00
Super-Sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
20:00
Suprême NTM
Paleis 12, Brussel
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Chassé Theater, Breda
20:30
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Symfo Classics
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Taksim Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Bluebirds
Tolhuistuin, Amsterdam
The Chats
De Helling, Utrecht
21:00
The Conceptuals
Café The Shuffle, Nijmegen
20:30
The Dirty Denims
PopEi, Eindhoven
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
The Fureys
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
The Magic Of Santana
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Osmonds
Markant Uden, Uden
20:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
DNK, Assen
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Luxor Live, Arnhem
21:00
Thin White Duke
JJ Music House, Zoetermeer
Tim Akkerman & The Ivy League
Bibelot, Dordrecht
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Hedon, Zwolle
20:00
Trijntje Oosterhuis
Hedon, Zwolle
21:00
Twice The Same
De Flux, Zaandam
Van Dik Hout
013, Tilburg
20:30
VanWyck
Vondelkerk, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zaterdag 16 november 2019
20:30
a balladeer
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
A Song Journey
Lutherse Kerk, Nijmegen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Aborted / Entombed AD
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Amazing Stroopwafels
Theater Berkelland, Eibergen
20:15
Amsterdam Klezmer Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
Andre Hazes Jr.
Koloszaal, Raamsdonksveer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
19:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Anna Ternheim
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Anneke van Giersbergen
Effenaar, Eindhoven
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meerpaal, Dronten
21:00
B Boys
Cinetol, Amsterdam
20:00
Ball Noir
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Balthazar (Be) / Dermot Kennedy
Rockhal, Esch zur Alzette
18:00
BIRDfest
BIRD, Rotterdam
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
C.W. Stoneking
Metropool, Hengelo
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
Chantals Pyjama Party
Ziggo Dome, Amsterdam
Charly Luske - The story of George Michael
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Colin Blunstone
Manifesto, Hoorn
20:30
Concert: Orquesta del Tiempo Perdido
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
De Kift - BAL
Theater Sneek, Sneek
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
19:00
Devin Townsend: Empath Europe – Volume 1
Trix, Antwerpen
DeWolff / Golden Earring
Ahoy, Rotterdam
20:15
DOOMSTAD #6: Stake, Komatsu, Gizåh
EKKO, Utrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Dutch Eagles
De Kattendans, Bergeijk
19:30
Echo Beatty
Trix, Antwerpen
20:00
El Fatso / inside electron / Left Alive / Power Switch / Skir
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Electric Six
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
20:00
Eric Vaarzon Morel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Everlast
Luxor Live, Arnhem
19:00
Farben Lehre + The Analogs
Baroeg, Rotterdam
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Green Lizard / Rude Boy
Grenswerk, Venlo
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
22:00
Han Bennink & ICP Orchestra
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Hehobros
De Harmonie, Leeuwarden
16:00
Henk Kraaijeveld Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Henk Poort en de Helden
DeLaMar, Amsterdam
17:00
Henri Dès
Koninklijk Circus, Brussel
Henry van Loon - Onze Henry
Koningshof, Maassluis
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
van Beresteyn, Veendam
20:30
Hillstone
PopEi, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ilse DeLange
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Indian Askin
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Iris Penning / Siebe Palmen
t Smiske, Asse
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Lindenberg Theater, Nijmegen