Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Corneel
Lelystad
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
dB's
Utrecht
19:00
De Duif
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Helling
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
19:00
De Prael Houthavens
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Warande
Turnhout
DeLaMar
Amsterdam
DeMess
Naarden
Diligentia
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Dorpshuis De Stek
Grootebroek
Drommedaris
Enkhuizen
Dynamo
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:00
Fort33
Leusden
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
15:30
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
21:00
JC the Cube
Boskoop
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
21:30
Metropool Enschede
Enschede
23:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Perron-3
Rosmalen
15:00
PopEi
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
zaterdag 26 januari 2019
20:00
Eerie Wanda
C.C. Cayen, Enkhuizen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:30
Harry Sacksioni
Cacaofabriek, Helmond
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Dose Of Diverse
Corneel, Lelystad
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Roots Americana Fest met Mustang Medicine + Dan German + Sweet Hannah
dB's, Utrecht
19:00
Jim James solo of My Morning Jacket
De Duif, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
De Harmonie, Leeuwarden
Anne-Marie Jung - Ram
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Postmen
De Helling, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
philharmonie zuidnederland - Meesterwerk Centraal
De Maaspoort, Venlo
20:15
Amsterdam Klezmer Band
De Maaspoort, Venlo
20:00
Mississippi Folk Fest: Arkansauce (USA) Bluegras
De Meester, Almere
20:00
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Autumn
De Peppel, Zeist
19:00
Jack Molton Distortion
De Prael Houthavens, Amsterdam
20:00
Abba Fever
De Pul, Uden
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
De Spot, Middelburg
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
De Warande, Turnhout
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
DeMess, Naarden
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
20:15
Fais
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Suddenly Years Align
Dorpshuis De Stek, Grootebroek
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen
This Wild Life / William Ryan Key
Dynamo, Eindhoven
20:00
Navarone
Effenaar, Eindhoven
The Japanese House
EKKO, Utrecht
20:00
Tragacanth
Fort33, Leusden
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Festival Zonder Naam
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Joost
Grenswerk, Venlo
21:00
New Cool Collective
Het Bolwerk, Sneek
20:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Annie Kinsella / Kieran Goss
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
Stefano Keizers - Erg Heel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
15:30
Drachten Deathfest 2019
Iduna, Drachten
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
22:00
SUNGODS
J.C. Elektra, Sliedrecht
21:00
Moonstruck
JC the Cube, Boskoop
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Sore Losers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
K's Choice
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Tina Turner Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
BlackRitual2: Deitus (UK) + Funeral Throne (UK) + Gotmoor + Noctambuli
Little Devil, Tilburg
21:30
Sinister
Manifesto, Hoorn
20:30
Steve Harley & Cockney Rebel
Markant Uden, Uden
20:30
Blind Date Muziek
Meervaart, Amsterdam
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
De Heideroosjes
Melkweg, Amsterdam
22:00
Whiskey Shivers
Merleyn, Nijmegen
20:30
This Is Jackson - Thriller
Metropool, Hengelo
Canshaker Pi / Scram C Baby
Metropool, Hengelo
21:30
CLASSIC (R&B & Hiphop)
Metropool Enschede, Enschede
23:00
Cultuurnacht afterparty: Aftermatten
Mezz, Breda
20:00
Physical Graffiti
Mezz, Breda
22:00
LIVE: Iron Maiden, tribute by Somewhere on Stage
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Soviet Space Dogs
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Neushoorn, Leeuwarden
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno
Orpheus, Apeldoorn
20:00
One Of These Days
P60, Amstelveen
Alison Moyet
Paard, Den Haag
19:30
De Raad van Toezicht
Paard, Den Haag
20:30
De Geldwolven EP-release / Premiere Buitenspel
Paco Plumtrek, Almelo
The Dandy Warhols
Paradiso, Amsterdam
20:30
Anna & Lisa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:00
E1 TEN presents Love Funk – Album Release
Patronaat, Haarlem
DeWolff
Patronaat, Haarlem
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Perron-3, Rosmalen
15:00
Anna Verhoeven / Backyard Giants / Harvest Moon (Son) / Puk van Hout /
PopEi, Eindhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
20:00
Leah Senior
Q-Factory, Amsterdam
19:00
The Muddy Waters Tribute Band
Q-Factory, Amsterdam
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
21:30
JamSession Come & Play @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Rank & File
The Jack, Eindhoven
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Ben Spierings - Neil Diamond Tribute
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater de Griffioen, Amstelveen