Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
O.C. De Kleine Beer
Beernem
Ahoy
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kom
Nieuwegein
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
The Box
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater Ins Blau
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
De Meerpaal
Dronten
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Eldorado
Grimbergen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Cinetol
Amsterdam
21:00
ACU
Utrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
maandag 28 januari 2019
20:00
Mastodon
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Dayna Kurtz
O.C. De Kleine Beer, Beernem
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Op Maarten! - Paul de Munnik, Lucretia van der Vloot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paolo Giacometti / Pieter Wispelwey
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
Paradiso, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 29 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Drommedaris, Enkhuizen
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Deventer Schouwburg, Deventer
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Day6
The Box, Amsterdam
19:30
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
Pussy Riot
Patronaat, Haarlem
20:00
Slothrust
Melkweg, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patti Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Koninklijk Circus, Brussel
Don Broco
TivoliVredenburg, Utrecht
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
The Residents
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Op Maarten! - Lucretia van der Vloot en Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tourist LeMC
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Bigyuki
BIRD, Rotterdam
21:00
Wargirl
Paradiso, Amsterdam
woensdag 30 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Meerpaal, Dronten
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Poolside
Melkweg, Amsterdam
19:00
Roch Voisine
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Basement (UK)
Melkweg, Amsterdam
Kakkmaddafakka
Paradiso, Amsterdam
Neck Deep
Effenaar, Eindhoven
20:00
K's Choice
Orpheus, Apeldoorn
20:00
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Anneke van Giersbergen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pussy Riot
Luxor Live, Arnhem
20:00
Alpar Kekec / Sinan Arat
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dayna Kurtz
BIRD, Rotterdam
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Eldorado, Grimbergen
20:00
Big Yuki
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jucifer
Willemeen, Arnhem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Éric van Hove
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Flip Noorman - De Big One
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lakshmi - Adem
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Ivar Bjørnson & Einar Selvik
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rosario La Tremendita
Bimhuis, Amsterdam
21:00
The Pheromones
Paradiso, Amsterdam
21:00
Swedish Death Candy
Cinetol, Amsterdam
21:00
St. Tropez (verplaatst)
ACU, Utrecht
21:00
José Quevedo Trio
Grounds, Rotterdam