Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Dynamo
Eindhoven
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Geertekerk
Utrecht
20:30
Gigant
Apeldoorn
13:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Gildehuis
Lobith
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Hedon
Zwolle
13:30
Hedon
Zwolle
19:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Dorpshuis
Nigtevecht
00:00
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lux
Nijmegen
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
10:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
N.H. Kerk
Heino
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
18:30
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
19:30
Ontmoetingscentrum Tielen
Tielen
Orangerie
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
21:15
P3
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
23:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Skatecafe
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
StudioGonz
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hofpoort
Coevorden
zaterdag 02 februari 2019
21:00
Fait la Force
Dynamo, Eindhoven
23:00
Luuk van Dijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Hausmagger
Effenaar, Eindhoven
20:00
British Invasion met o.a. Musest + Oasish
Effenaar, Eindhoven
20:30
Check 1-2-3: HOWRAH e.a.
EKKO, Utrecht
20:00
The Dirty Daddies
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
21:00
Knight of the Guitar II
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:00
BLCKPRTY X Schuren bij de Buren - Jacin Trill
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
CMT Winterconcert
Geertekerk, Utrecht
20:30
The Sore Losers
Gigant, Apeldoorn
13:00
Open Club Day
Gigant, Apeldoorn
20:30
Die Cappuccinos
Gildehuis, Lobith
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
LUX FT. DJ PRIME / DJ FLAVA
Hedon, Zwolle
13:30
Sound Of Heaven
Hedon, Zwolle
19:00
VERS! met oa Cool Quest
Het Bolwerk, Sneek
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Het Klooster, Woerden
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Kayak
Iduna, Drachten
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:30
Apollo Ensemble
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Boogie Beasts
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Franky Flame (UK) + Complaint
Little Devil, Tilburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
Physical Graffiti
Manifesto, Hoorn
20:00
Roland van der Horst - Symphonic Rock Night
Markant Uden, Uden
While She Sleeps
Melkweg, Amsterdam
18:30
Ooostblok
Melkweg, Amsterdam
10:30
Dirk Scheele - Feest!!
Melkweg, Amsterdam
21:00
Navarone
Metropool, Hengelo
20:00
Rowwen Heze
Metropool, Hengelo
19:30
Magnacult
Mezz, Breda
19:30
DansPaleis Van Kooten
Mezz, Breda
20:00
DeWolff
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Mirage
N.H. Kerk, Heino
Toontje Lager
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
This Is Jackson's THRILLER
Neushoorn, Leeuwarden
18:30
Blind Sight / Death Hounds / Deathisfaction / Forlorn Hope / Massive A
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
19:30
Brassband Kempenzonen Tielen
Ontmoetingscentrum Tielen, Tielen
Douwe Bob
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn
21:15
De Kift
P3, Purmerend
20:00
Shary-An
Paard, Den Haag
20:00
SYMPHONIC JUNCTION: Chansons Magnifiques
Paard, Den Haag
23:00
Amsterdam Soul Weekender: Theo Parrish, KC the Funkaholic, Sadar Bahar
Paradiso, Amsterdam
21:00
FATG
Paradiso, Amsterdam
20:30
Fuse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ares
Patronaat, Haarlem
Hoobastank
Patronaat, Haarlem
Joe Sumner / Okke Punt
Podium Victorie, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
20:00
Kieran Goss - FOLK
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nederlands Blazers Ensemble: Symmetries
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
The Tightropes
Simplon, Groningen
20:15
Paul de Munnik
Singer Theater, Laren
20:00
Marc Rebillet
Skatecafe, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
20:00
Country Cooking
Spirit of 66, Verviers
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Dance the Night Away with Sceptical C @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Back to Blondie
StudioGonz, Gouda
Anneke van Giersbergen - Inchecken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kik, Elst
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater de Koornbeurs, Franeker
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Theater de Schalm, Veldhoven
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater de Schuur, Zevenbergen
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Hof 88, Almelo
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden