Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Cafe Het Bolwerk
Enschede
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Vera
Groningen
20:00
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:00
De Helling
Utrecht
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
013
Tilburg
20:30
P60
Amstelveen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Cinetol
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
00:00
Flint
Amersfoort
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Grounds
Rotterdam
Podium 't Beest
Goes
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
De Piek
Vlissingen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Hoftheater
Raalte
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kattendans
Bergeijk
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Café Peanuts
Tilburg
00:00
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Maaspoort
Venlo
23:00
Skatecafe
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
De Domijnen
Sittard
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Groene Engel
Oss
21:00
De Pul
Uden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Markant Uden
Uden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadstheater Emmen
Emmen
Mezz
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:00
Koorenhuis
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
vrijdag 29 november 2019
20:00
The Mauskovic Dance Band
BIRD, Rotterdam
20:30
The Lasses
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Cafe Het Bolwerk, Enschede
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The GoToBeds
Vera, Groningen
20:00
The Fureys
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:00
The Bluebirds
De Helling, Utrecht
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Tangarine - Uiteen
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Tabitha
013, Tilburg
20:30
Symfo Classics
P60, Amstelveen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Supertrap - Breakfast in America
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Stakbabber
Cinetol, Amsterdam
South African Roadtrip
Agnietenhof, Tiel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Flint, Amersfoort
Snelle
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Skindred
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Sarah Klang
Paradiso, Amsterdam
San Holo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de Blues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Munttheater, Weert
20:00
REC.
De Nieuwe Kerk, Den Haag
19:30
Pippo Pollina
Melkweg, Amsterdam
20:30
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Peter Heerschop
Diligentia, Den Haag
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:30
On The House: Heavy!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
O'G3NE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Nederpop All Stars
Theater Sneek, Sneek
21:00
Nashville Now
Altstadt, Eindhoven
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Motorjesus / Mustasch
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Moonlight Benjamin
Grounds, Rotterdam
Monomyth
Podium 't Beest, Goes
19:30
Memphis Maniacs
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
BaronTheater, Opende
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Max Meser Group
De Piek, Vlissingen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Mart Hillen In Concert
Hoftheater, Raalte
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Marcel de Groot - DOOR
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Maaike Ouboter
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Layla Zoe
Spirit of 66, Verviers
20:30
Lavalu - Midair
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
La Grande Sophie
La Madeleine, Brussel
19:30
Kraak & Smaak
Paard, Den Haag
22:00
Kizzy
Café Peanuts, Tilburg
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. De Pas, Heesch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Koningshof, Maassluis
20:15
Kaj Gorgels - Effe relativeren
De Maaspoort, Venlo
23:00
Jungle By Night
Skatecafe, Amsterdam
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
De Domijnen, Sittard
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jacob Spoelstra
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
J.I.D.
Melkweg, Amsterdam
19:30
J WARD BREW
Paard, Den Haag
20:30
Infloyd
Boerderij, Zoetermeer
Inferum
Groene Engel, Oss
21:00
Indian Askin
De Pul, Uden
20:15
Ilse DeLange
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Onze Henry
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Henk Poort en de Helden
De Muze, Noordwijk
Hehobros
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Markant Uden, Uden
20:00
Fulco
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Het Klooster, Woerden
20:00
Frank Blueka
Stadstheater Emmen, Emmen
Flavium
Mezz, Breda
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:00
Europalia: Lucian Ban & Mat Maneri – Oedipe Redux / Alex Simu Quintet
Koorenhuis, Den Haag
20:15
Esther Groenenberg
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal