Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zinin
Nijverdal
Merleyn
Nijmegen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Holland Casino Leeuwarden
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:00
Charlatan
Gent
00:00
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:00
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
woensdag 13 februari 2019
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Orpheus, Apeldoorn
Ennio Morricone
Sportpaleis, Antwerpen
Jade Bird
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ohmme
Cinetol, Amsterdam
20:00
Jacob Collier
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
dodie
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ghostemane
Melkweg, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hof 88, Almelo
20:30
The Bootleg Beatles
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Lakshmi - Adem
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 14 februari 2019
Delain
Hedon, Zwolle
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Hedon, Zwolle
20:00
Echo Collective Plays Amnesiac (radiohead)
Schouwburg Odeon, Zwolle
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Lakshmi - Adem
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Lakshmi - Adem
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ian Paice
Spirit of 66, Verviers
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater De Lampegiet, Veenendaal
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
De Helling, Utrecht
20:00
LANY
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Oi Va Voi
TivoliVredenburg, Utrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Markant Uden, Uden
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip
Cul de Sac, Tilburg
Altitudes & Attitude
013, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
Maartje & Kine - Vibrato
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Groene Engel, Oss
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
Toundra
Merleyn, Nijmegen
20:45
Winne
Doornroosje, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Andre Hazes Jr.
Holland Casino Leeuwarden, Leeuwarden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
20:30
Cam Penner / Jon Wood
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Sounds Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jeans - Blame it on the Boogie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
BRUUT!
Patronaat, Haarlem
20:30
The Bootleg Beatles
Patronaat, Haarlem
19:00
GoodLuck
Patronaat, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
VanderLinde Plaatpresentatie
Vera, Groningen
20:00
Joost
Charlatan, Gent
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Jamsession Play Along with Martin & Friends @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rowwen Heze
Paard, Den Haag
Causes
Paard, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Rietveld Theater, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Joe Hisaishi
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Matt Corby
Botanique, Brussel
20:00
The Streets
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Bony King Of Nowhere
Mezz, Breda
20:30
Any Minute Now: Dez Mona
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld