Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
EKKO
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Grenswerk
Venlo
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Het oude Wapen
Blijham
Kasteel
Coevorden
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
16:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podium Victorie
Alkmaar
14:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
19:30
PopEi
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Cinetol
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Flagey
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
AFAS Live
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Diligentia
Den Haag
19:30
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Kaffee Met
Venray
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
So What!
Gouda
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
zondag 10 februari 2019
15:30
Halverwege
EKKO, Utrecht
16:15
The Small Breed
Gigant, Apeldoorn
16:00
Hippe Gasten
Grenswerk, Venlo
15:00
Culture
Het Bolwerk, Sneek
15:00
J R&B Bluesband
Het oude Wapen, Blijham
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Kasteel, Coevorden
20:00
SOKONINARU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
16:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
20:00
Aminé
Melkweg, Amsterdam
19:00
BC Camplight
Melkweg, Amsterdam
19:00
Inglorious
Melkweg, Amsterdam
22:00
Snapped Ankles
Merleyn, Nijmegen
Romy Monteiro
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Revolution
Paradiso, Amsterdam
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Antoine Trommelen Kwartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:00
Petit Fours
PlusEtage, Baarle-Nassau
Victorie Sunday Sessions: Hans Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
14:00
Boogie Nights
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
19:30
Noche Flamenca
PopEi, Eindhoven
15:00
Sifra & Jaap (singer-songwriterduo)
PopEi, Eindhoven
20:00
Frédéric Chopin / Hommage Claude Debussy / Johann Sebastian Bach / Mar
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Crocodiles
Q-Factory, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
The Bootleg Beatles
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Michiel Borstlap
TivoliVredenburg, Utrecht
Lisa Fischer
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Brian Downey's Alive and Dangerous
Vorstin, Hilversum
maandag 11 februari 2019
20:00
Willeke Alberti
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Jerry Paper
Cinetol, Amsterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Titanic - Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
20:00
Drug Church
Dynamo, Eindhoven
20:00
Jacob Collier
Flagey, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brian Fallon
Meervaart, Amsterdam
The Ex
Melkweg, Amsterdam
20:00
Quiz’m
Mezz, Breda
21:00
Cam Penner / Jon Wood
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Dilly Dally
Paradiso, Amsterdam
18:30
Jake Etheridge
Paradiso, Amsterdam
20:00
Knipa meets Ploum - Trük noa Sjoeël
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jerry Paper
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Alec Benjamin
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 12 februari 2019
ZAZ
AFAS Live, Amsterdam
Bodega / Ohmme
Botanique, Brussel
20:30
R.O x Konoba
Cinetol, Amsterdam
20:30
Cam Penner / Jon Wood
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jacob Collier
De Oosterpoort, Groningen
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
19:30
Dinner Jazz
Hedon, Zwolle
19:00
Hedon Academy met Guido Aalbers
Hedon, Zwolle
Steve Forbert
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Cedar Spring
Kaffee Met, Venray
19:00
Celtic Legends
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Avatar
Melkweg, Amsterdam
19:00
AJR
Melkweg, Amsterdam
20:45
Cosmo Sheldrake
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Bootleg Beatles
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Bob Moses
Paradiso, Amsterdam
Steph Grace
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mulder & Sons
So What!, Gouda
20:00
Brian Downey's Alive and Dangerous
Spirit of 66, Verviers
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater de Kom, Nieuwegein
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater De Veste, Delft
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Thomas Dybdahl
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Trix, Antwerpen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Romy Monteiro
Zaantheater, Zaandam
woensdag 13 februari 2019
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Chassé Theater, Breda
20:30
Ohmme
Cinetol, Amsterdam
Clean Pete - Afblijven
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thijs Kemperink - Bonje
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Anna Lotte / Wouter Maryne
De Helling, Utrecht
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam