Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
De Stenge
Heinkenszand
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Metropool Enschede
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
De Meerpaal
Dronten
21:00
Bibelot
Dordrecht
Muziekpodium DJS
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
De Hip
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
BREStheater
Brielle
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nijend 24
Anderen
23:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Figi Theater
Zeist
vrijdag 15 februari 2019
21:00
Maan
Vorstin, Hilversum
20:00
The Les Clöchards (FR)
Vorstin, Hilversum
20:30
The Bootleg Beatles
Metropool, Hengelo
20:00
Habitants
Metropool, Hengelo
20:00
Motel Westcoast - Back to the roots
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Fatnoxx
Muziekcafé Helmond, Helmond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Oi Va Voi
Patronaat, Haarlem
22:00
Toundra
Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Zehra + Kayleigh Beard
LOLA050, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
Bony King of Nowhere
C.C. Strombeek, Grimbergen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater de Mythe, Goes
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Koornbeurs, Franeker
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:00
Good Charlotte
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Dilana
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Broederliefde
Metropool Enschede, Enschede
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Karaoke NIGHT @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:00
Infernum
The Jack, Eindhoven
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Parktheater, Eindhoven
19:30
Knight of the Guitar II
Effenaar, Eindhoven
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Agora Theater Druten, Druten
Romy Monteiro
De Meerpaal, Dronten
21:00
The Rushians
Bibelot, Dordrecht
Teus Nobel
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
21:30
Saskia Laroo Band
De Hip, Deventer
20:00
Rowwen Heze
Burgerweeshuis, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
PEER
Gelderlandfabriek, Culemborg
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
20:00
Jasper Steverlinck
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:00
Herman Brood Acedemie on tour
Mezz, Breda
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Kennemer Theater, Beverwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
Roos Blufpand
Luxor Live, Arnhem
20:30
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Musis, Arnhem
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Luxor Live, Arnhem
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Vive La Fête
Gigant, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Robert Jan Stips
Nijend 24, Anderen
23:00
The Black Madonna presents We Still Believe
Paradiso, Amsterdam
21:30
Amartey & The Band Recraft
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Steve Mason
Paradiso, Amsterdam
Nils Frahm
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Enemy / Morris Kliphuis
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tommy Castro & The Painkillers
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Joanne Shaw Taylor
Paradiso, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
20:00
Night Beats
Paradiso, Amsterdam
20:00
Seamus Fogarty
Tolhuistuin, Amsterdam
Matt Corby
Melkweg, Amsterdam
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Gipsy Saloon: Servus & friends
De Nieuwe KHL, Amsterdam
19:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Melkweg, Amsterdam
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Local the Night
P60, Amstelveen
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Paul de Munnik
Flint, Amersfoort
20:00
Cam Penner / Jon Wood
De Amer, Amen
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Celt-n-Folk: The Dollmen + Sunfire + The Highland Sell-Outs
De Meester, Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:45
Barrelhouse
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Baldych - Telderman - Courtois
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Physical Graffiti
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Dutch Eagles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 februari 2019
20:30
Roos Blufpand
Hedon, Zwolle
20:15
Broederliefde
Hedon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
The Bootleg Beatles
Boerderij, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
21:00
SuperStation / Tachyon
De Peppel, Zeist
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Figi Theater, Zeist