Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Mezz
Breda
20:30
Musis
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nijend 24
Anderen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
23:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:30
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterpand Weesp
Weesp
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Veluvine
Nunspeet
22:00
Vera
Groningen
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
vrijdag 15 februari 2019
20:00
Focus
Manifesto, Hoorn
20:00
Jeans - Blame it on the Boogie
Markant Uden, Uden
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
Matt Corby
Melkweg, Amsterdam
19:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Melkweg, Amsterdam
22:00
WREKMEISTER HARMONIES
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Bootleg Beatles
Metropool, Hengelo
20:00
Habitants
Metropool, Hengelo
20:00
Dilana
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Broederliefde
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Herman Brood Acedemie on tour
Mezz, Breda
20:30
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Musis, Arnhem
22:00
Fatnoxx
Muziekcafé Helmond, Helmond
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Causes
Muziekgieterij, Maastricht
Teus Nobel
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Komatsu + Rebel Radio + The Hunting Party
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Robert Jan Stips
Nijend 24, Anderen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Local the Night
P60, Amstelveen
23:00
The Black Madonna presents We Still Believe
Paradiso, Amsterdam
21:00
Steve Mason
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joanne Shaw Taylor
Paradiso, Amsterdam
20:00
Night Beats
Paradiso, Amsterdam
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Parktheater, Eindhoven
Oi Va Voi
Patronaat, Haarlem
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
Amartey & The Band Recraft
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:45
Barrelhouse
Podium Victorie, Alkmaar
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
20:30
Tommy Castro & The Painkillers
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Good Charlotte
Rockhal, Esch zur Alzette
The Murlocs
Rotown, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Laïs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tim Akkerman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Motel Westcoast - Back to the roots
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Maaike Ouboter
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Thierry Vingre
Spirit of 66, Verviers
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Bertolf - Soelaas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:00
Karaoke NIGHT @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:00
Infernum
The Jack, Eindhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
The Dutch Eagles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Remy van Kesteren
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater de Mythe, Goes
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Vivaldi - Dangerous Liaisons - Opera2day & Nederlandse Bachvereniging
Theater Kerkrade, Kerkrade
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
The Streets
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Maureens
TivoliVredenburg, Utrecht
Booker T. Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Seamus Fogarty
Tolhuistuin, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Veluvine, Nunspeet
22:00
Toundra
Vera, Groningen
21:00
Maan
Vorstin, Hilversum
20:00
The Les Clöchards (FR)
Vorstin, Hilversum
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Physical Graffiti
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Baldych - Telderman - Courtois
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 16 februari 2019
20:00
Bizzey
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
The Arthurs
Altstadt, Eindhoven
20:00
Illusion + Hot For Doom @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
20:30
Stone Golem
Bibelot, Dordrecht
Hippe Gasten
Bibelot, Dordrecht
20:30
Maartje Meijer Band / Morris Kliphuis
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Octavian
Bitterzoet, Amsterdam