Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
18:15
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Willemeen
Arnhem
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
Van Houtenkerk
Weesp
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
So What!
Gouda
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
donderdag 05 december 2019
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Papooz
Hedon, Zwolle
20:00
Fulco
Handelsbeurs, Gent
20:00
The Analogues
Goudse Schouwburg, Gouda
Max & Iggor Cavalera
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Raketkanon
dB's, Utrecht
20:00
Motorama
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Laïs
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Emily Jane White
Botanique, Brussel
20:30
!!!
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Kim Myhr
Bimhuis, Amsterdam
18:15
Magnacult / Six Feet Under
Bibelot, Dordrecht
19:00
Carnivore A.D. / Toxic Shock
Baroeg, Rotterdam
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
vrijdag 06 december 2019
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Zaantheater, Zaandam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
GOLD + NASQUAMA
Willemeen, Arnhem
20:30
Jazzcafe: Prashant Samlal Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:30
On The House: Heavy!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Brutality will Prevail +Dagger Threat + MASS WORSHIP
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Monomyth
Vera, Groningen
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
20:00
Helix Trio & Friends
Van Houtenkerk, Weesp
21:00
The Tambles
V11, Rotterdam
19:30
Motionless in White
Trix, Antwerpen
20:30
L’Épée
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
CloudNights - DASH! | Wired Up
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Khruangbin
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
SEFA DOĞANAY
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Speeldoos, Baarn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Mythe, Goes
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lavinia Meijer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rob de Nijs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Dennis van Aarssen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Mathilde Santing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Hong Kong Stars
Spirit of 66, Verviers
21:00
Iris Penning / Roos Blufpand
So What!, Gouda
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Partizanen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg de Lawei, Drachten
Best of... Ton Kas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max & Iggor Cavalera
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wëreldbänd - Släpstick
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Hartman
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Tom Waits - 70th birthday celebration by The Braindogs
Q-Factory, Amsterdam
20:15
South African Roadtrip
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Pene Corrida
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Ultimate Eagles
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Podium Hoge Woerd, De Meern
23:00
Hello Friday
Patronaat, Haarlem
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Patronaat, Haarlem
The Dirty Daddies
Patronaat, Haarlem
Son Mieux
Patronaat, Haarlem
20:30
Hehobros
Parktheater, Eindhoven
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Corey Harper
Paradiso, Amsterdam
20:30
Erwin Leon en Woezels
Paard, Den Haag
19:30
Heidevolk
Paard, Den Haag
20:30
Okilly Dokilly
P3, Purmerend
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Morrissey Indeed
Nieuwe Nor, Heerlen