Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:15
Markant Uden
Uden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:00
Kulturhus
Ruurlo
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
P3
Purmerend
Groene Engel
Oss
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Lux
Nijmegen
15:00
Het Wapen van Middelie
Middelie
15:00
Koningshof
Maassluis
14:00
Gebr. De Nobel
Leiden
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
14:00
Duycker
Hoofddorp
16:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
15:00
PopEi
Eindhoven
Mezz
Breda
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
10:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
013
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Het Depot
Leuven
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
13:00
Concerto
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
19:30
Annabel
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Doornroosje
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Jan van Besouw
Goirle
Dynamo
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Mezz
Breda
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
10:30
Hedon
Zwolle
zondag 17 februari 2019
14:30
Dancing Voices
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
YORI
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Paul Collins Beat
dB's, Utrecht
David Duchovny
TivoliVredenburg, Utrecht
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
21:00
Born From Pain
Het Bolwerk, Sneek
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ronald Snijders (muzikant)
Kulturhus, Ruurlo
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
The Animals
P3, Purmerend
Kiki Mettler + Dennis Wels - Singer-songmiddag
Groene Engel, Oss
15:00
Hommage Aznavour
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
The Murlocs
Merleyn, Nijmegen
20:00
Morcheeba
Doornroosje, Nijmegen
Steve Forbert
Lux, Nijmegen
15:00
Saskia Laroo Band
Het Wapen van Middelie, Middelie
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
14:00
Hippe Gasten
Gebr. De Nobel, Leiden
15:30
Huiskamerfestival
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
14:00
The Cannons
Duycker, Hoofddorp
16:00
Erwin Java / Kat Riggins
Vorstin, Hilversum
20:00
Cam Penner / Jon Wood
Patronaat, Haarlem
Oi Va Voi
De Oosterpoort, Groningen
15:00
The Starlings (singer-songwriterduo)
PopEi, Eindhoven
Vic Willems
Mezz, Breda
16:00
Linde
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Mart Hillen - In concert
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Knight of the Guitar II
Luxor Live, Arnhem
16:15
The Maureens
Gigant, Apeldoorn
20:30
Michiel Scheen Blue Lines Sextet
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
The Velveteins
Paradiso, Amsterdam
20:00
Causes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Broederliefde
Melkweg, Amsterdam
Tears for Fears
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Birdie - Agrupación Señor Serrano
Meervaart, Amsterdam
19:30
The Doppelgangaz
Q-Factory, Amsterdam
Jeremy Zucker
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mighty Oaks
Het Zonnehuis, Amsterdam
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show
Paradiso, Amsterdam
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. John van der Oost
Paradiso, Amsterdam
15:30
Lavinia Meijer - Untitled 1
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Barrelhouse
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:30
Barrelhouse
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
11:00
Adèle Charvet / Florian Caroubi
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 18 februari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
19:30
Gemma Ray
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Good Charlotte
013, Tilburg
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Mothers
Rotown, Rotterdam
20:00
Morcheeba
Het Depot, Leuven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Mighty Oaks
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
Brass Against
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Yann Tiersen
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Steven Wilson
Koninklijk Circus, Brussel
22:00
Statue
Paradiso, Amsterdam
White Lies
Paradiso, Amsterdam
20:15
Leoni Jansen & Govert Schilling - Starry, Starry Night
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Witt Lowry
Melkweg, Amsterdam
19:30
Seafret
Tolhuistuin, Amsterdam
13:00
White Lies
Concerto, Amsterdam
dinsdag 19 februari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tommy Castro & The Painkillers
Spirit of 66, Verviers
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hanson - Live With Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Joke Bruijs & Música Extrema
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
19:30
Tank and the Bangas
Annabel, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater De Lievekamp, Oss
White Lies
Doornroosje, Nijmegen
Romy Monteiro
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Band Of Gold / John Garcia
Het Depot, Leuven
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
Escape the Fate
Dynamo, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Måneskin
La Madeleine, Brussel
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
19:30
Witt Lowry
Trix, Antwerpen
21:00
Davog Rynne
Paradiso, Amsterdam
20:00
DIEDE
Melkweg, Amsterdam
20:00
Odette
Cinetol, Amsterdam
Hayley Kiyoko
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jonathan Jeremiah
Melkweg, Amsterdam
Mothers
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 20 februari 2019
10:30
Filmpodium
Hedon, Zwolle