Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
11:45
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Q-Factory
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
10:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
P3
Purmerend
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
15:15
Markant Uden
Uden
20:15
Luxor Live
Arnhem
Lux
Nijmegen
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kulturhus
Ruurlo
15:00
Koningshof
Maassluis
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
15:00
Het Wapen van Middelie
Middelie
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
16:00
Groene Engel
Oss
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:00
Gebr. De Nobel
Leiden
14:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
AFAS Live
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
13:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
013
Tilburg
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
Dynamo
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
19:30
Annabel
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
zondag 17 februari 2019
15:30
Barrelhouse
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
Erwin Java / Kat Riggins
Vorstin, Hilversum
20:00
Causes
Tolhuistuin, Amsterdam
YORI
TivoliVredenburg, Utrecht
David Duchovny
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Walhalla, Rotterdam
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Theater Sneek, Sneek
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
11:45
James Oesi
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
The Doppelgangaz
Q-Factory, Amsterdam
15:00
The Starlings (singer-songwriterduo)
PopEi, Eindhoven
20:00
Cam Penner / Jon Wood
Patronaat, Haarlem
The Velveteins
Paradiso, Amsterdam
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show
Paradiso, Amsterdam
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. John van der Oost
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Animals
P3, Purmerend
15:30
Huiskamerfestival
Neushoorn, Leeuwarden
Vic Willems
Mezz, Breda
22:00
The Murlocs
Merleyn, Nijmegen
20:00
Broederliefde
Melkweg, Amsterdam
Jeremy Zucker
Melkweg, Amsterdam
19:30
Birdie - Agrupación Señor Serrano
Meervaart, Amsterdam
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
20:15
Knight of the Guitar II
Luxor Live, Arnhem
Steve Forbert
Lux, Nijmegen
15:00
Hommage Aznavour
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Ronald Snijders (muzikant)
Kulturhus, Ruurlo
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
15:30
Lavinia Meijer - Untitled 1
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:00
Mighty Oaks
Het Zonnehuis, Amsterdam
15:00
Saskia Laroo Band
Het Wapen van Middelie, Middelie
21:00
Born From Pain
Het Bolwerk, Sneek
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
16:00
Kiki Mettler + Dennis Wels - Singer-songmiddag
Groene Engel, Oss
16:15
The Maureens
Gigant, Apeldoorn
14:00
Hippe Gasten
Gebr. De Nobel, Leiden
14:00
The Cannons
Duycker, Hoofddorp
20:00
Morcheeba
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Frank Boeijen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Oi Va Voi
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Paul Collins Beat
dB's, Utrecht
14:30
Dancing Voices
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
20:30
Michiel Scheen Blue Lines Sextet
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Linde
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Mart Hillen - In concert
Beauforthuis, Austerlitz
Tears for Fears
AFAS Live, Amsterdam
maandag 18 februari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
19:30
Seafret
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Gemma Ray
TivoliVredenburg, Utrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Mothers
Rotown, Rotterdam
20:00
Brass Against
Rockhal, Esch zur Alzette
22:00
Statue
Paradiso, Amsterdam
White Lies
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mighty Oaks
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
19:30
Witt Lowry
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Steven Wilson
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Morcheeba
Het Depot, Leuven
20:15
Leoni Jansen & Govert Schilling - Starry, Starry Night
De Kleine Komedie, Amsterdam
13:00
White Lies
Concerto, Amsterdam
20:00
Yann Tiersen
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
AFAS Circustheater, Scheveningen
Good Charlotte
013, Tilburg
dinsdag 19 februari 2019
19:30
Witt Lowry
Trix, Antwerpen
20:00
Hanson - Live With Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater De Lievekamp, Oss
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Romy Monteiro
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mothers
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tommy Castro & The Painkillers
Spirit of 66, Verviers
20:00
Joke Bruijs & Música Extrema
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Davog Rynne
Paradiso, Amsterdam
Hayley Kiyoko
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
DIEDE
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jonathan Jeremiah
Melkweg, Amsterdam
19:00
Måneskin
La Madeleine, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Band Of Gold / John Garcia
Het Depot, Leuven
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Escape the Fate
Dynamo, Eindhoven
White Lies
Doornroosje, Nijmegen
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Odette
Cinetol, Amsterdam
19:30
Tank and the Bangas
Annabel, Rotterdam
woensdag 20 februari 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk