Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
21:00
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
14:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Mezz
Breda
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
17:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
14:00
Jazzkerk Aartswoud
Aartswoud
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Holland Casino Leeuwarden
Leeuwarden
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
00:00
Den heuvel
Alphen
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
woensdag 13 februari 2019
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Kleine Willem, Enschede
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anna Lotte / Wouter Maryne
De Helling, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Kemperink - Bonje
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Clean Pete - Afblijven
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Ohmme
Cinetol, Amsterdam
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Agnietenhof, Tiel
donderdag 14 februari 2019
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Joe Hisaishi
Vorst Nationaal, Brussel
21:00
VanderLinde Plaatpresentatie
Vera, Groningen
The Paper Kites
Tolhuistuin, Amsterdam
Petal
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
LANY
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Oi Va Voi
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Winsinghhof, Roden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Stoep, Spijkenisse
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jeroen van der Boom
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Jamsession Play Along with Martin & Friends @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Ian Paice
Spirit of 66, Verviers
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Echo Collective Plays Amnesiac (radiohead)
Schouwburg Odeon, Zwolle
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Jeans - Blame it on the Boogie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Freedom - Een eerbetoon aan George Michael door Jordan Roy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
14:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Rietveld Theater, Delft
20:00
Le Vibrazioni
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
BRUUT!
Patronaat, Haarlem
20:30
The Bootleg Beatles
Patronaat, Haarlem
19:00
GoodLuck
Patronaat, Haarlem
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Steel Panther
Paradiso, Amsterdam
19:00
Cosmo Sheldrake
Paradiso, Amsterdam
Rowwen Heze
Paard, Den Haag
Causes
Paard, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
The Bony King Of Nowhere
Mezz, Breda
Toundra
Merleyn, Nijmegen
20:00
Jay Rock
Melkweg, Amsterdam
17:30
Daniel Brandt & Eternal Something
Melkweg, Amsterdam
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Markant Uden, Uden
20:30
Cam Penner / Jon Wood
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
14:00
Douwe Bob
Jazzkerk Aartswoud, Aartswoud
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andre Hazes Jr.
Holland Casino Leeuwarden, Leeuwarden
Maartje & Kine - Vibrato
Hoftheater, Raalte
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
Delain
Hedon, Zwolle
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Hedon, Zwolle
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Groene Engel, Oss
20:30
Any Minute Now: Dez Mona
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:45
Winne
Doornroosje, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
00:00
Clean Pete - Afblijven
Den heuvel, Alphen
19:30
Stopcontact
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam