Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Chassé Theater
Breda
Rotown
Rotterdam
20:30
Mixtree
Amsterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Meenthe
Steenwijk
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
14:00
013
Tilburg
20:15
Spant!
Bussum
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cultura
Ede
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Maaspoort
Venlo
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Vera
Groningen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
De Flux
Zaandam
23:30
Paard
Den Haag
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
17:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Bosuil
Weert
19:30
Paard
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Pul
Uden
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Theater de Kampanje
Den Helder
Wilminktheater
Enschede
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
22:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterpand Weesp
Weesp
Gigant
Apeldoorn
Boerderij
Zoetermeer
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
De Amer
Amen
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Matrix
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
00:00
De Cammeleur
Dongen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
De Radstake
Heelweg
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
De Meester
Almere
20:00
Der Aa-theater
Groningen
21:00
P3
Purmerend
13:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
15:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
't Rozenknopje
Eindhoven
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Duycker
Hoofddorp
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Rietveld Theater
Delft
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Zalencentrum Wieleman
Westervoort
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Museum het Valkhof
Nijmegen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
vrijdag 12 april 2019
20:15
Pharis & Jason Romero
Theater in de Steeg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Chassé Theater, Breda
Pinegrove + Snow Coats
Rotown, Rotterdam
20:30
R is for Rocket! World Space Day Party 2019 Yuri’s Night
Mixtree, Amsterdam
20:00
Rapalje / The Lasses
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Remember Kurt Cobain
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
14:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:15
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Spant!, Bussum
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Romy Monteiro
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Cultura, Ede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ruben Hein
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Stef Bos - Ruimte
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
The Brother Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
The Bruceband - Born in the USA 35th anniversary
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Grand East
Vera, Groningen
20:00
The Kik Hertaalt!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
The Lucky Dube Experience Band
De Flux, Zaandam
23:30
The Rad Pack
Paard, Den Haag
20:00
Theo Lawrence
Podium Victorie, Alkmaar
Thomas Acda - Motel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Smith - De jaren van verstand
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Thor & Friends
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht
Markant Uden, Uden
17:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
19:30
Vaudou Game
Paard, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Wende Snijders
De Pul, Uden
20:30
Winne
Paradiso, Amsterdam
20:30
Woodstock the Story - 50th Anniversary Tour
Markant Uden, Uden
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 13 april 2019
20:00
3J'S
Patronaat, Haarlem
21:30
AAD the Dirthouse TOUR @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
22:00
Abba Tribute
De Lantaarn, Hellendoorn
20:30
ACinDC (A Tribute to AC/DC)
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Adam Naas
Paradiso, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
Arena
Boerderij, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Bamba Wassoulou Groove
Grounds, Rotterdam
20:00
Barrelhouse
De Amer, Amen
19:30
Birds In Row
Trix, Antwerpen
21:00
Black Box Revelation / The Germans
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden
19:30
Call It Off
Effenaar, Eindhoven
20:00
Caroline in't Veld / Yasar Saka
Matrix , Rotterdam
22:00
Cave
Vera, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Comrade Winston / Magistraal Soundsystem / Randomer
De Radstake, Heelweg
20:30
Concert: 2000
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Copperhead County & Mississippi Folk Fest Present: The Southern Rockni
De Meester, Almere
20:00
Cordovas
Der Aa-theater, Groningen
21:00
Crimson Alley / Panic Tape / The Plecs
P3, Purmerend
13:00
Cultuur bij je buur - Een weekend lang cultuur snuiven bij je buur
Gigant, Apeldoorn
20:15
Daisy Correia
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
De Raggende Manne
Paard, Den Haag
Dean Lewis
Paradiso, Amsterdam
15:00
Deciliters Warehouse
Gigant, Apeldoorn
21:00
Disco-Train
Bibelot, Dordrecht
20:00
Donnie (NL)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Douglas Firs
't Rozenknopje, Eindhoven
Drake
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Eek-A-Mouse
Duycker, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:00
Everything Bush
Little Devil, Tilburg
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
Feuerengel
Hedon, Zwolle
Fischer-Z
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Flavium
Zalencentrum Wieleman, Westervoort
20:30
Focus
Groene Engel, Oss
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
De Maaspoort, Venlo
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Ginger Likes / X Raiders
LOLA050, Groningen
20:00
Golden Hour - Muzikaal museumavontuur met Latifah en Re:freshed Orches
Museum het Valkhof, Nijmegen
20:00
Grails
Cactus Muziekcentrum, Brugge