Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Perron-3
Rosmalen
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Groene Engel
Oss
20:45
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
De Schuur
Hoogmade
21:30
Vorstin
Hilversum
21:30
Café Bar Joppe
Aalsmeer
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Grenswerk
Venlo
23:00
AIR
Amsterdam
23:00
Club Poema
Utrecht
De Amer
Amen
Hoftheater
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:00
Grenslandhallen
Hasselt
11:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
12:00
PopEi
Eindhoven
12:00
Oosterkerk
Amsterdam
14:00
Grenslandhallen
Hasselt
14:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Beauforthuis
Austerlitz
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
15:00
Theater Hofpoort
Coevorden
15:00
Wolbodo
Delft
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
15:00
Kulturhus
Ruurlo
15:00
Grote Kerk
Groede
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
15:15
Todo
Best
15:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Café The Pocket
Katwijk
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Theater De Storm
Winterswijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:45
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
Geertekerk
Utrecht
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
P3
Purmerend
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Dancing Bruins
Saasveld
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 17 maart 2018
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Singer Theater, Laren
20:15
Percossa - BAM!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Maaspoort, Venlo
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Prince Tribute Band
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Arzbach, Brunt & Smit
Theater Bouwkunde, Deventer
Danny Vera
Perron-3, Rosmalen
20:30
Dr Feelgood
De Spot, Middelburg
20:30
Ruud Jolie & band 'For All We Know'
Boerderij, Zoetermeer
Emil Landman
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Dulfer Plays Blues
P3, Purmerend
20:30
Dubh Linn
Het Podium, Hoogeveen
20:30
Infloyd
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Karsu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Meervaart, Amsterdam
20:30
Artvark Saxophone Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
PEER
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:30
Arborist
Rietveld Theater, Delft
20:30
Rolf Sanchez and Latin Society
Groene Engel, Oss
20:45
Savannah
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Julian Sas
Metropool, Hengelo
21:00
Don Airey
De Bosuil, Weert
21:00
Stuart Mavis
V11, Rotterdam
21:00
Qurated by Bartek
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Individuals / Leafs
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Horndogz
Grounds, Rotterdam
21:00
Diana Jones
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Frank Valenza
Stathe, Utrecht
21:00
Golden Earring tribute Night m.m.v Bloody Buccaneers
De Schuur, Hoogmade
21:30
Roxeanne Hazes
Vorstin, Hilversum
21:30
Trash bluesrockband
Café Bar Joppe, Aalsmeer
22:00
AC/DC UK + Ultimate Guns N Roses Tribute
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Niekse
Altstadt, Eindhoven
22:00
LIVE: Elvis Presley by Blue Moon Trio
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
The Jazzinvaders
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Banganagangbangers / Feed Me
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Donnerwetter
Merleyn, Nijmegen
23:00
Dave Clarke
Grenswerk, Venlo
23:00
Broederliefde
AIR, Amsterdam
23:00
Karakter met Famke Louise
Club Poema, Utrecht
zondag 18 maart 2018
Moss
De Amer, Amen
Leonie Meijer - Bella Italia
Hoftheater, Raalte
Kirsten van Teijn - Zalf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karsu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Clouseau
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
11:00
Guy Danel / Zerkalo Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
11:00
K3
Grenslandhallen, Hasselt
11:00
James Oesi
De Nieuwe Regentes, Den Haag
12:00
Brawling Big Bands
PopEi, Eindhoven
12:00
Koffieconcert – Telemann, Bach, Mozart, Britten en PERFORATOR
Oosterkerk, Amsterdam
14:00
K3
Grenslandhallen, Hasselt
14:00
De Amsterdamse Tramharmonie
Paradiso, Amsterdam
14:00
Ode an die Freunde
Beauforthuis, Austerlitz
14:15
De Nederlandse Bachvereniging: Matthäus Passion
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Billie - Lady Sings the Blues
Het Wennekerpand, Schiedam
15:00
Arzbach, Brunt & Smit
Theater Hofpoort, Coevorden
15:00
Wolpop Nowee
Wolbodo, Delft
15:00
Maudlin
De Bosuil, Weert
15:00
Another Sonic Boom
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Guy Danel / Zerkalo Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
de Règâhs!
De Nieuwe Regentes, Den Haag
15:00
Wout van den Berg – fluit Bram Kreeftmeijer – hobo Arno van Houtert –
Kulturhus, Ruurlo
15:00
Novaya Shira / Shura Lipowski / Zeekoraal
Grote Kerk, Groede
15:00
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Gashouder, Dedemsvaart
15:15
Athaleon / Baracus / Hillary Slaughter / Noctolux / Tully Monster
Todo, Best
15:30
Chris Cain
Vorstin, Hilversum
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Wiebe: 20&18 Huiskamertour Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Joe Undercover
Café The Pocket, Katwijk
16:00
Hafla Anissa
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Meindert Talma
dB's, Utrecht
16:00
Fly Magic / Under the Surface
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
J R&B
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
16:15
Martha Jane & The Talisman
Gigant, Apeldoorn
16:30
Nadja Filtzer
Theater De Storm, Winterswijk
19:00
Waka Flocka Flame
Melkweg, Amsterdam
19:30
Savage Master
Gebr. De Nobel, Leiden
19:45
Dool
013, Tilburg
20:00
Heaven Shall Burn
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Toto
Vorst Nationaal, Brussel
Lil Kleine
AFAS Live, Amsterdam
Damien Jurado
Geertekerk, Utrecht
20:00
Matinee: Stefan van de Sande
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Adam French / Jacob Banks
Doornroosje, Nijmegen
Don Airey & Friends (Deep Purple)
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Guitar Wolf
Patronaat, Haarlem
20:00
Barry Hay Flying V Formation
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Common Kings
P3, Purmerend
20:00
Rosemary & Garlic
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Bökkers
Dancing Bruins, Saasveld
20:00
Saskia Lankhoorn / Wolfert Brederode Trio
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Saskia Lankhoorn / Wolfert Brederode
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Carpenter Brut
Effenaar, Eindhoven
20:15
Vreemde Kostgangers
Theater De Lievekamp, Oss
Asaf Avidan
TivoliVredenburg, Utrecht