Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Vera
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Buitenlust
Landhorst
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
P60
Amstelveen
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Grenswerk
Venlo
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
13:30
013
Tilburg
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Artis
Amsterdam
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
Effenaar
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
De Kuip
Rotterdam
20:00
Club Smederij
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
Bitterzoet
Amsterdam
ADO Den Haag Stadion
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
PopEi
Eindhoven
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
VOC-schip Batavia
Lelystad
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Bluescafe
Apeldoorn
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Café De Branding
Katwijk
23:00
Grounds
Rotterdam
23:00
Grenswerk
Venlo
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:30
Theater Naat Piek
Uden
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
dB's
Utrecht
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
16:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
De Pul
Uden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
17:00
Irish Pub Home
Eibergen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Woodstock69
Bloemendaal
Patronaat
Haarlem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Kargadoor
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Splinter
Venlo
Doornroosje
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
18:00
De Spot
Middelburg
19:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
013
Tilburg
Paleis Soestdijk
Baarn
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:30
Volta
Amsterdam
StudioGonz
Gouda
Burgerweeshuis
Deventer
Paleis Soestdijk
Baarn
16:30
Ahoy
Rotterdam
18:00
PopEi
Eindhoven
18:30
Grounds
Rotterdam
Vrijthof
Maastricht
vrijdag 30 juni 2017
21:00
Shirma Rouse
Corneel, Lelystad
21:00
John Davis
Vera, Groningen
21:00
Saint Charlie + Saint Charlie
Luxor Live, Arnhem
Dave Hause
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Raymond van het Groenewoud
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Hillbilly Casino
Buitenlust, Landhorst
21:00
Dikke Vrienden Feest: The Guilty Pleasure Coverband
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Music Matters presents… Djuwney & Imodies
Grounds, Rotterdam
22:00
Matthew Logan Vasquez
Paradiso, Amsterdam
23:00
ECLYPSE / Ibbenz / Le Lion
P60, Amstelveen
23:00
Chris Kooloos / Thijs Schuitman
Merleyn, Nijmegen
23:00
B-Front / Genetic / The Fanatic Closing / Unrestrained
Grenswerk, Venlo
zaterdag 01 juli 2017
Spinvis
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Zitakula
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
13:30
Woo Hah!
013, Tilburg
14:00
Hardcore Woensdag Festival
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Benjamin Fro / Jermain Bridgewater
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Amber Gomaa
Artis, Amsterdam
16:00
Broazinha / Colline Hill
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
Mark Lanegan
Effenaar, Eindhoven
19:30
The Faceless
Patronaat, Haarlem
19:30
Hetroertzen / Infinity / Kosmokrator
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Backland
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:45
Douwe Bob
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:45
Still Collins: The Very Best of Phil Collins & Genesis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Infloyd
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Najib en Jandino Live in De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
Woo Hah!
Club Smederij, Tilburg
Einstürzende Neubauten
Paradiso, Amsterdam
20:00
AC/DC UK
De Meester, Almere
Noname
Bitterzoet, Amsterdam
100% NL Speelt Live
ADO Den Haag Stadion, Den Haag
20:00
ALL STAR FRESH / Real el Canario
P60, Amstelveen
20:00
Rotten Rocks # 1 LDO2 / The Ob's
dB's, Utrecht
20:00
Benjamin Fro / Jermain Bridgewater
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Achtung Babies - U2 tribute from Italy
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Status Quo Forever
PopEi, Eindhoven
21:00
The Delta Saints
De Zwerver, Oostende
21:00
René van Meurs - Uurtje Buiten Spelen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
St. Solaire
VOC-schip Batavia, Lelystad
21:00
Scarlet Stories
Little Devil, Tilburg
22:00
JJ Sharp band
Bluescafe, Apeldoorn
22:00
LIVE: Depeche Mode, tribute by Depeche Faux
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Trash bluesrockband
Café De Branding, Katwijk
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
23:00
Stereo Sunday Afterparty
Grenswerk, Venlo
23:45
Kuma / Larry de Kat / Robert Owens
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 02 juli 2017
13:00
Isabelle van Keulen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Dans de zomer in met Blaaskwintet Zuiderwind & sopraan Cynthia Knoch
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:30
Dear Ernest / Vinyl
Theater Naat Piek, Uden
Lady Dandelion
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Mayra Orchestra
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Beyond Creation
dB's, Utrecht
16:30
Maybe June
't Rozenknopje, Eindhoven
16:45
Shirma Rouse - Shirma sings Aretha
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Anthrax
De Pul, Uden
20:00
The Dirty Nil
Paradiso, Amsterdam
20:00
Apa
Gigant, Apeldoorn
maandag 03 juli 2017
Kurt Vile & The Violators
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Brian Wilson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
20:00
Martha Wainwright
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Peaking Lights Acid Test
Simplon, Groningen
dinsdag 04 juli 2017
17:00
Shawn James & The Shapeshifters
Irish Pub Home, Eibergen
19:30
Residente
Melkweg, Amsterdam
Robbie Williams
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Brian Wilson
Kursaal Oostende, Oostende
Jeremy Loops
Woodstock69, Bloemendaal
Animals as Leaders
Patronaat, Haarlem
Grandaddy
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Phoebe Bridgers
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Ali Farka Toure Band / Terakaft
Paradiso, Amsterdam
woensdag 05 juli 2017
19:30
American Young
Melkweg, Amsterdam
19:30
Thailo
De Kargadoor, Utrecht
Tyler The Creator
Paradiso, Amsterdam
20:00
Coely
BIRD, Rotterdam
20:00
The Insect Surfers / The TomorrowMen
De Splinter, Venlo
Grandaddy
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Brian Wilson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Shivas
Stathe, Utrecht
donderdag 06 juli 2017
18:00
Isabel Provoost
De Spot, Middelburg
19:15
Johnny Moped
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeremy Loops
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mike Portnoy's Shattered Fortress
013, Tilburg
Bløf
Paleis Soestdijk, Baarn
Ludovico Einaudi
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
The Shivas
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Basokin
Vera, Groningen
20:00
Uneven Structure
Little Devil, Tilburg
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
vrijdag 07 juli 2017
Jason Waterfalls
StudioGonz, Gouda
Hoogtevrees
Burgerweeshuis, Deventer
Doe Maar
Paleis Soestdijk, Baarn
16:30
North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
18:00
ROCK 'N GRILL - The Maraboos
PopEi, Eindhoven
18:30
Benefietavond “Je suis Rif”
Grounds, Rotterdam
André Rieu
Vrijthof, Maastricht