Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nijend 24
Anderen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
VelvetMusic Leiden
Leiden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pit
Terneuzen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
15:30
Sint Petrusbasiliek
Boxtel
21:30
De Flux
Zaandam
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bouwkunde
Deventer
Spant!
Bussum
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Diligentia
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
19:00
Paard
Den Haag
Cultura
Ede
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
StudioGonz
Gouda
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Deventer Schouwburg
Deventer
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
14:30
Concerto
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
Patronaat
Haarlem
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Grounds
Rotterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
16:30
Mezz
Breda
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Winston
Amsterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:15
Hedon
Zwolle
Rotown
Rotterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
15:30
NiXenMeer
Enschede
Melkweg
Amsterdam
15:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hostel Strowis
Utrecht
15:00
Luxor Live
Arnhem
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
13:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
19:15
Paard
Den Haag
16:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
Dorpskerk
Abcoude
De Harmonie
Edam
14:30
Patronaat
Haarlem
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
zaterdag 11 februari 2017
20:00
Lea Kliphuis
Nijend 24, Anderen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Kei, Reusel
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
LIVE & UNPLUGGED: BZB + The Wetnecks
Muziekcafé Helmond, Helmond
Magnapop
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Chassé Theater, Breda
20:00
Martyn Joseph
Tolhuistuin, Amsterdam
Matt Winson
VelvetMusic Leiden, Leiden
20:30
Memphis Maniacs
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Metal Battle
De Pit, Terneuzen
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg de Lawei, Drachten
15:30
Nederlands Kamerkoor
Sint Petrusbasiliek, Boxtel
21:30
NEUROOT - SPEEDTWIN(S) (OERPUNKLEGENDS) - SOX PISTOLS 3.0
De Flux, Zaandam
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
De Eendracht, Gemert
20:00
Noord Nederlands Orkest - Muzikale reis naar Rusland en Finland
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
O'G3NE
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater De Omval, Diemen
20:00
Paint
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Pater Moeskroen - Fiesta!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bouwkunde, Deventer
Paul de Munnik
Spant!, Bussum
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:00
Popa Chubby
Iduna, Drachten
21:30
Powerslave
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
19:00
Ready to Play
Paard, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultura, Ede
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rogier Pelgrim
Willemeen, Arnhem
21:00
Ruben Hoeke Band
Manifesto, Hoorn
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
St. Tropez
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Still Blue
StudioGonz, Gouda
20:15
Tangarine
Theater Hofpoort, Coevorden
The Bootleg Sixties
Deventer Schouwburg, Deventer
The Como Mamas
Tolhuistuin, Amsterdam
The Dutch Eagles
Theater De Veste, Delft
22:00
The Hubschrauber
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Jerry Hormone Ego Trip
Mezz, Breda
14:30
The Kik
Concerto, Amsterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
The Wooden Sky
V11, Rotterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Tio Gringo
Little Devil, Tilburg
Toontje Lager
Patronaat, Haarlem
21:00
traumahelikopter
Metropool, Hengelo
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
UNDERGROUNDS #1
Grounds, Rotterdam
Uriah Heep
Gebr. De Nobel, Leiden
16:30
Wanthanee
Mezz, Breda
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Winter Wooferland
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yuri Honing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zondag 12 februari 2017
50 jaar Pet Sounds - Tribute To The Beach Boys
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Beach Coma + Bang Bang Band Girl
Winston, Amsterdam
15:00
Big Fun Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:15
Blaas Of Glory
Hedon, Zwolle
Black Box Revelation
Rotown, Rotterdam
20:30
Catrin Finch & Seckou Keita
De Oosterpoort, Groningen
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater De Storm, Winterswijk
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater Walhalla, Rotterdam
14:00
Dilana Smith
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
15:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater aan de Schie, Schiedam
15:30
Etta James Experience
NiXenMeer, Enschede
Four Year Strong
Melkweg, Amsterdam
15:30
Freddy / Het Zwanenkoor / Janne Schra / Lucky Fonz III / Roxeanne Haze
Paradiso, Amsterdam
20:00
Galleons / Gold Celeste / Zonder Grond
Hostel Strowis, Utrecht
15:00
Guus Tangelder Bigband
Luxor Live, Arnhem
Hans Hannemann
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Henk & Melle
Patronaat, Haarlem
13:30
Ineke Herstel / Maria Bayley
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Jeroen Haamers and the Zorchmen + Trio Gringo + The Devils - try
Mezz, Breda
JW Roy & Band
Café de Cactus, Hengelo
20:00
King King
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
Magnapop
EKKO, Utrecht
20:00
Martyn Joseph
Theater Dina, Dedemsvaart
20:00
Maud Mulder / Sandra Dijkstra
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mercy John
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:30
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater Cardo, Groesbeek
19:15
Perfect
Paard, Den Haag
16:00
Philippe Elan
Concerto, Amsterdam
20:30
Popa Chubby
Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Prometheus Trio
Dorpskerk, Abcoude
Rivers
De Harmonie, Edam
14:30
Roots of Heaven Festival
Patronaat, Haarlem
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
Spinvis
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Bootleg Sixties
Theater Het Kruispunt, Barendrecht