Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
OCCII
Amsterdam
20:00
Munttheater
Weert
19:00
Magasin 4
Brussel
20:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
Grand Theatre
Groningen
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
23:00
De Spieghel
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cultuurschuur
Monster
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Ahoy
Rotterdam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Victorie
Alkmaar
20:30
Vera
Groningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
So What!
Gouda
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rotown
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
21:30
P3
Purmerend
22:00
Odeon
Alkmaar
20:30
Nut Departement Makkum
Makkum
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
23:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 22 januari 2015
Kraftwerk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Raìces Cubanas
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Black Spirituals / Don McGreevy & Rogier Smal Duo / Earth
OCCII, Amsterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Munttheater, Weert
19:00
Jack and the bearded fishermen
Magasin 4, Brussel
20:30
Joana Serrat / Zac Chapman
Luxor Live, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Luxor Live, Arnhem
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Koningshof, Maassluis
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Battle Lines
Hall Of Fame, Tilburg
Wende Snijders
Grand Theatre, Groningen
20:00
Isabelle van Keulen
Edesche Concertzaal, Ede
20:15
Mich Walschaerts
Diligentia, Den Haag
23:00
The Rising Sun
De Spieghel, Groningen
20:30
Zara McFarlane
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Meerpaal, Dronten
20:00
Stef Bos
De Meenthe, Steenwijk
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Culture Comedy Award 2015 Try-out
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
Cultuurschuur, Monster
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
New Cool Collective
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Rebelstar
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Dutch Music Community
BIRD, Rotterdam
20:30
Myles Sanko
BIRD, Rotterdam
De Staat
Bibelot, Dordrecht
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
De Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 23 januari 2015
DJ Hardwell
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Bombita's
Xinix, Nieuwendijk
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Werftheater, Utrecht
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
Memphis Maniacs
Victorie, Alkmaar
20:30
VERA Gypsy Fest met: Trikosis + HoppaH! + Grassmoawer + Pushin Wood So
Vera, Groningen
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
van Beresteyn, Veendam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Case Mayfield
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Marike Jager
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Jinx / Rebelstar
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
SplotsZ, Roelofarendsveen
Harry Sacksioni
So What!, Gouda
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
S.C.C. De Enck, Oirschot
Andy Burrows
Rotown, Rotterdam
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Wallace Vanborn + BlackBoxRed + Abdomen
Podium Asteriks, Leeuwarden
Henry van Loon | Sluimer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:30
Band On Stage Support Tour: Lightwires / Pavlov / Munks
Patronaat, Haarlem
20:00
I Declare War / Within The Ruins
Patronaat, Haarlem
20:30
Brainpower / Jörgen Raymann
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kraftwerk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Shirma Rouse
Paard, Den Haag
20:00
Bettie Serveert
P60, Amstelveen
21:30
Tribute to Neil Young
P3, Purmerend
22:00
Rusty Apollo
Odeon, Alkmaar
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Nut Departement Makkum, Makkum
21:00
Booker T. Jones
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Howlin' Lou & His Whip Lovers
Nijdrop, Opwijk
20:00
Blues & Beyond: Woodstock Tribute Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Carel Kraayenhof
Musis, Arnhem
20:30
Cultuurnacht Breda: The Feather (BE) + St. Grandson (BE)
Mezz, Breda
23:00
Singlefeestje
Metropool, Hengelo
20:30
Imperium
Metropool, Hengelo
20:00
Typhoon
Metropool, Hengelo
20:30
Julian Sas Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
BOWE + Jurgen Rijkers
Luxor Live, Arnhem
20:30
Lynn Miles
Lux, Nijmegen
20:00
Abysmal Darkening + 3
Little Devil, Tilburg
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Nofx en Trossen Los
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Stef Bos
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Fernando Lameirinhas
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel