Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Luxor Live
Arnhem
19:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Munttheater
Weert
20:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Meerpaal
Dronten
Ahoy
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Koningshof
Maassluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
OCCII
Amsterdam
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Ahoy
Rotterdam
20:30
Vera
Groningen
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Metropool
Hengelo
21:30
P3
Purmerend
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Groene Engel
Oss
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
De Helling
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
23:00
Metropool
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
22:00
Odeon
Alkmaar
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Concerto
Amsterdam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Meulvliet
Tholen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
19:00
Baroeg
Rotterdam
Victorie
Alkmaar
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Paradiso
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Hedon
Zwolle
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Luxor Live
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
't Bierhuys
Woerden
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Nijdrop
Opwijk
19:00
Hall Of Fame
Tilburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
donderdag 22 januari 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Joana Serrat / Zac Chapman
Luxor Live, Arnhem
20:15
Jo Lemaire
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Luxor Live, Arnhem
19:00
Jack and the bearded fishermen
Magasin 4, Brussel
20:00
Isabelle van Keulen
Edesche Concertzaal, Ede
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:30
Geertruida Presents: Spoilers (UK) + The Homesick
Patronaat, Haarlem
20:30
Frans van Deursen met The Houdini's play Woodstock
Vorstin, Hilversum
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Munttheater, Weert
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Dutch Music Community
BIRD, Rotterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Meerpaal, Dronten
De Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
De Staat
Bibelot, Dordrecht
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Culture Comedy Award 2015 Try-out
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Cameretten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Koningshof, Maassluis
Blaudzun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Black Spirituals / Don McGreevy & Rogier Smal Duo / Earth
OCCII, Amsterdam
20:30
Battle Lines
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 23 januari 2015
20:30
Wolf
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Wallace Vanborn + BlackBoxRed + Abdomen
Podium Asteriks, Leeuwarden
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:30
VERA Gypsy Fest met: Trikosis + HoppaH! + Grassmoawer + Pushin Wood So
Vera, Groningen
Vandenberg's Moonkings
Hedon, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Uk Subs • Tv Smith • Blok 1a
Iduna, Drachten
20:00
Typhoon
Metropool, Hengelo
21:30
Tribute to Neil Young
P3, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
The Nimmo Brothers
Groene Engel, Oss
TenTemPiés
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
StropStrikkers
De Helling, Utrecht
20:30
Stevie Ann
De Oosterpoort, Groningen
Stef Bos
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
23:00
Singlefeestje
Metropool, Hengelo
20:00
Shirma Rouse
Paard, Den Haag
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
22:00
Rusty Apollo
Odeon, Alkmaar
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Speeldoos, Vught
20:00
Remember Phil and Gary
De Bosuil, Weert
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
Diligentia, Den Haag
20:15
Raìces Cubanas
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Peter Pan Speedrock
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Palio Superspeed Donkey
Concerto, Amsterdam
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Nofx en Trossen Los
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
De Meulvliet, Tholen
20:00
New Cool Collective
Hedon, Zwolle
20:00
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
19:00
Metal Battle voorronde Zuid-Holland
Baroeg, Rotterdam
Memphis Maniacs
Victorie, Alkmaar
20:30
Max van den Burg - Amok
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Marike Jager
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Lynn Miles
Lux, Nijmegen
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Living Room Heroes
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Lach het weg
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Kraftwerk
Paradiso, Amsterdam
Kraantje Pappie / Fata
Bibelot, Dordrecht
21:00
King of the World
Hedon, Zwolle
20:45
KIND / Remco Jacobs
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Julian Sas Band
Luxor Live, Arnhem
Joris Linssen & caramba
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Jo Harman
Bibelot, Dordrecht
19:30
Jinx / Rebelstar
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jan Rot
't Bierhuys, Woerden
Interpol
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Imperium
Metropool, Hengelo
20:00
I Declare War / Within The Ruins
Patronaat, Haarlem
20:00
Howlin' Lou & His Whip Lovers
Nijdrop, Opwijk
19:00
Herder
Hall Of Fame, Tilburg
Henry van Loon | Sluimer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede