Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Corneel
Lelystad
Grounds
Rotterdam
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Café Unique
Maarssen
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
N9
Eeklo
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Perron 55
Venlo
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Zwerver
Oostende
21:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Nijdrop
Opwijk
20:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Dizzy
Rotterdam
22:00
De Meester
Almere
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:15
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Iduna
Drachten
Luxor Live
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
21:00
So What!
Gouda
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
MC Theater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Boekhandel Paagman
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Mezz
Breda
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Volta
Amsterdam
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
21:00
Hedon
Zwolle
P60
Amstelveen
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
P3
Purmerend
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
C.C. De Werft
Geel
20:00
Bibelot
Dordrecht
23:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Musicon
Den Haag
Patronaat
Haarlem
20:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Mezz
Breda
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
21:00
Vera
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Little Devil
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
16:00
Concerto
Amsterdam
18:00
De Reünie
Geleen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Azotod
De Meern
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
The Rambler
Eindhoven
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Vorstin
Hilversum
22:30
Blok 10
Horst
20:30
Twentietoe
Tiel
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Patronaat
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
21:00
J.C. De Bunker
Gemert
21:00
Café Torenzicht
Lienden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
14:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Ziggo Dome
Amsterdam
18:00
Independent Outlet
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
vrijdag 18 april 2014
21:00
De Kopieer Machine
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten
Deventer Schouwburg, Deventer
Douwe Bob
Corneel, Lelystad
Dubioza Kolektiv
Grounds, Rotterdam
20:00
Dudettes
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Emilio Guzman
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
European Battle of the Coverbands
Café Unique, Maarssen
21:00
Exit 31
De Bosuil, Weert
20:00
Fenn / La Corneille / Town of Saints
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Finale Cirque Constance Roadshow
N9, Eeklo
20:00
Green Lizard
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - V
Figi Theater, Zeist
20:30
Hallo Venray
Perron 55, Venlo
20:00
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Inspire
Bibelot, Dordrecht
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
21:30
Irrational Library Presents: Death Alley / Dolff
Patronaat, Haarlem
Jack Savoretti
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
JeBroer
Nijdrop, Opwijk
20:00
Jeffrey Foucault
Roepaen, Ottersum
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
22:00
Joost van Bellen
De Meester, Almere
20:00
Justin Timberlake
Gelredome, Arnhem
20:15
Karsu Dönmez
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Kraantje Pappie
Melkweg, Amsterdam
21:00
Kris Berry & Perquisite
Metropool, Hengelo
20:15
Krista Detor
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
La Pegatina
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:15
Late Night Live: Jazzbeat
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Let There Be House
Iduna, Drachten
Lilian Vieira
Luxor Live, Arnhem
Live From Buena Vista
Agnietenhof, Tiel
21:00
Loose Cannon’s Bookings Show
So What!, Gouda
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
Marco Borsato
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Margriet Sjoerdsma - A Tribute to Eva Cassidy
LantarenVenster, Rotterdam
Marissa Nadler
Paradiso, Amsterdam
19:30
Melanie De Biasio
MC Theater, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Milow
Boekhandel Paagman, Den Haag
20:30
Mister and Mississippi
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Mud Morganfield
Paard, Den Haag
Nielson
Paradiso, Amsterdam
Novastar + support
Mezz, Breda
20:30
Ode to the Quiet
dB's, Utrecht
20:30
Only Seven Left
Luxor Live, Arnhem
20:00
Orville & Friends - a part of me tour
Victorie, Alkmaar
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Portall
Volta, Amsterdam
20:15
René van Meurs
Gashouder, Dedemsvaart
21:00
Rigby
Hedon, Zwolle
Rootsriders - Bob Marley Tribute
P60, Amstelveen
19:00
SalsAlegre @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
School Is Cool
Effenaar, Eindhoven
20:00
Selfish (Laatste show!)
Patronaat, Haarlem
Serenity + Support
P3, Purmerend
19:00
Sick Puppies
Sugar Factory, Amsterdam
Stef Bos
C.C. De Werft, Geel
20:00
Stream of Passion
Bibelot, Dordrecht
23:00
The 7 Heavens of Disco
Doka - Volkshotel, Amsterdam
21:00
The Kik
De Peppel, Zeist
20:00
The Quill
Musicon, Den Haag
The Stranglers
Patronaat, Haarlem
20:30
The Webb Sisters
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Tom Acton
Mezz, Breda
20:00
Town of Saints
Podium Asteriks, Leeuwarden
22:00
traumahelikopter
Doornroosje, Nijmegen
traumahelikopter
Merleyn, Nijmegen
21:00
Urban Scream Collectiv: Evija Vebere + Tchip Hopzz + Phantasmagoria
Vera, Groningen
20:30
VerborgenBende
EKKO, Utrecht
20:30
Weltschmerz
Little Devil, Tilburg
Wende Snijders
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
16:00
Wolf in Loveland
Concerto, Amsterdam
zaterdag 19 april 2014
18:00
32 Ohm / Model Depose / Portrait / Roza Parks / Sugarcane
De Reünie, Geleen
20:00
3J'S
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Amstel Cover Band Qmusic presenteert: Het foute uur!
Azotod, De Meern
20:00
Amsterdam Klezmer Band / BlackBoxRed / Danny Vera
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Amsterdam Soul Club
De Badcuyp, Amsterdam
Andy Frasco & The UN Band (USA) - (Party Blues)
The Rambler, Eindhoven
Arsenal
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Audio Adam / Dudettes
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
B-Brave
Vorstin, Hilversum
22:30
Balls Of Steel / Barracuda / Black Pearl / Deaf Old People
Blok 10, Horst
20:30
Blackstroke / Dirty Colours / Stranded / Synergy Protocol
Twentietoe, Tiel
21:00
CHEATERS
SuperMarkt, Den Haag
21:00
Cloudriders presents bassball: Rubbermade
Patronaat, Haarlem
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
21:00
Crashinasecond
J.C. De Bunker, Gemert
21:00
Crazy Daisy
Café Torenzicht, Lienden
20:00
Customs
Hedon, Zwolle
20:00
Dan Bern
In The Woods, Lage Vuursche
23:00
Dave Dope / The Vizitor
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Podium onder de toren, Grootschermer
14:00
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
18:00
Death Alley
Independent Outlet, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten
Musis, Arnhem
20:00
Dolf Jansen
De Harmonie, Leeuwarden