Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Prinsenhof
Best
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Podium 't Beest
Goes
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Pand P
Eindhoven
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
P3
Purmerend
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Musis
Arnhem
Multifunctioneel Centrum De Zwingel
Melderslo
23:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
15:00
Laurenskerk
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
In the Woods
Leusden
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Podium
Hoogeveen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Het Bolwerk
Sneek
15:30
Hert Gamelanhuis
Amsterdam
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Gelredome
Arnhem
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Engelse Kerk
Amsterdam
EKKO
Utrecht
16:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Dominicanenklooster
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
De Weyver
Hoogwoud
00:00
De Schalm
Westwoud
20:00
De Roma
Antwerpen
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Horst
Venhorst
00:00
De hoogte
Winsum
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
De Domijnen
Sittard
00:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
20:00
Cultuurlab
Delft
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Concertgebouw
Amsterdam
zaterdag 14 december 2019
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Lipstick
Spirit of 66, Verviers
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas
Spant!, Bussum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
20:00
Noah Guthrie
Simplon, Groningen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Fabian Franciscus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Eric Vaarzon Morel, Brownie Dutch, Alessandro Díaz e.a. - Felíz Navida
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Dave Budha + Cero Ismael
Rotown, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Posttheater, Arnhem
00:00
Mathilde Santing
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Techneut
Podium 't Beest, Goes
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Concert: Felicity Provan 5tet
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Jungle By Night
Patronaat, Haarlem
20:00
Indian Askin
Patronaat, Haarlem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Parktheater, Eindhoven
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Litzberg
Paradiso, Amsterdam
20:30
Frank Blueka
Pand P, Eindhoven
20:00
François Pirette
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Stumblin' Home
Paard, Den Haag
20:00
Barrelhouse
Paard, Den Haag
22:00
Daredevils
P3, Purmerend
20:00
45ACIDBABIES / EUT
Nieuwe Nor, Heerlen
20:45
Pendants
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Licks & Brains
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
Naked Song Special - ode aan Jeff Buckley
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Weird Omen (FR)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Matt Andersen
Musis, Arnhem
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Multifunctioneel Centrum De Zwingel, Melderslo
23:00
DJ Mason / DJ Willie Wartaal / Joost van Bellen / The Rad Pack
Mezz, Breda
22:00
Baby Boys / Bummy Boys
Merleyn, Nijmegen
19:30
Snelle
Melkweg, Amsterdam
The New Roses
Melkweg, Amsterdam
18:00
T-shawn
Melkweg, Amsterdam
20:30
Henk Poort en de Helden
Meervaart, Amsterdam
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Markant Uden, Uden
20:00
Rick de Leeuw
Manifesto, Hoorn
21:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
19:00
Diepenhorst + Underaged
Little Devil, Tilburg
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Laurenskerk, Rotterdam
15:00
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Laurenskerk, Rotterdam
20:30
New Cool Collective
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Renan Luce
Koninklijk Circus, Brussel
21:00
Lilith / The Depression Club
JVC De Schuit, Katwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Juicy
JJ Music House, Zoetermeer
20:00
RAMAN.
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Suzanne Jarvie
In the Woods, Leusden
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Hoftheater, Raalte
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Het Podium, Hoogeveen
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Focus
Het Bolwerk, Sneek
15:30
Game of GongS fusion gamelanconcert.
Hert Gamelanhuis, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Goudse Schouwburg, Gouda
DJ Paul Elstak
Gelredome, Arnhem
Son Mieux
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Steffen Morrison
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Fay Claassen
Gasthuiskerk, Doesburg
De Patrizanen - Het leven an sich
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Figi Theater, Zeist
20:15
Balkankoor Slavuj
Engelse Kerk, Amsterdam
Mooon
EKKO, Utrecht
16:30
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:00
De Janse Bagge Bend
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Van Dik Hout
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Jan Rot - O Ja!
Drommedaris, Enkhuizen
23:00
Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
Typhoon
Dominicanenklooster, Zwolle
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
The Dirty Daddies
De Weyver, Hoogwoud
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Schalm, Westwoud
20:00
Clement Peerens
De Roma, Antwerpen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Jacob Spoelstra
De Meerpaal, Dronten
Andre Hazes Jr.
De Meenthe, Steenwijk
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Horst, Venhorst
00:00
Tangarine - Uiteen
De hoogte, Winsum
20:15
Bokassa
De Helling, Utrecht
20:30
Trijntje Oosterhuis
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
Urbanus
De Domijnen, Sittard
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cultuurschuur, Wieringerwerf
20:00
Black Omolo / Tjerk & Liquid Sunshine
Cultuurlab, Delft
20:15
South African Roadtrip
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lavalu - Midair
Concertgebouw, Amsterdam