Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Hofnar
Aalten
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Dominicanenklooster
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Zoetegem
Zottegem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Peppel
Zeist
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Markant Uden
Uden
20:45
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Paradox
Tilburg
Hall Of Fame
Tilburg
Little Devil
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Forum Theater
Sittard
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
18:00
Maassilo
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Klif
Nijmegen
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Bar American
Middelburg
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Singer Theater
Laren
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
18:30
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
donderdag 12 december 2019
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Matt Schofield
P60, Amstelveen
The Analogues
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Den heuvel, Alphen
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Hof 88, Almelo
Rayen Panday - Trigger
De Hofnar, Aalten
21:00
Polly & Bruce - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Patrizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 13 december 2019
Typhoon
Dominicanenklooster, Zwolle
20:00
Van Dik Hout
Hedon, Zwolle
20:00
Nederpop All Stars
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Maaike Ouboter
C.C. Zoetegem, Zottegem
20:30
Strange Kind Of Women
Boerderij, Zoetermeer
Maiden United
De Peppel, Zeist
21:00
Focus
De Flux, Zaandam
21:00
Sweet Mary Jane
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
20:30
Harry Glotzbach / Roel C. Verburg - Comedy & Guitars
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
South African Roadtrip
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Jacques Stotzem
Spirit of 66, Verviers
Mart Hillen In Concert
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Schalm, Veldhoven
Lightning Dust
EKKO, Utrecht
20:00
Hibakusha / Inferum / Two and a half Girl
dB's, Utrecht
20:00
Theo Nijland
TivoliVredenburg, Utrecht
Son Mieux
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Markant Uden, Uden
20:45
New Cool Collective
013, Tilburg
Flying Colors
013, Tilburg
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paradox, Tilburg
Monomyth
Hall Of Fame, Tilburg
The Exploited
Little Devil, Tilburg
20:00
Belle Perez - Fiesta Perez!
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
De Domijnen, Sittard
20:00
Hard2get XL
Poppodium Volt, Sittard
19:00
LAVATION / The Scientists
Forum Theater, Sittard
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Michael Jäger
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Anuar - EERLIJK
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kraak & Smaak
BIRD, Rotterdam
18:00
Festival Stille Nacht
Maassilo, Rotterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Perron-3, Rosmalen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Jason Bouman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Lavalu - Midair
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Kid Harlequin / My Propane
P3, Purmerend
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Flawless
Kursaal Oostende, Oostende
Mooon
Merleyn, Nijmegen
20:00
Harry Sacksioni
De Klif, Nijmegen
21:00
Guy Verlinde
Xinix, Nieuwendijk
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pene Corrida
Bar American, Middelburg
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Tuin, Leusden
21:00
Noah Guthrie
Corneel, Lelystad
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Leidse Schouwburg, Leiden
Indian Askin
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Liam O'Maonlai & Peter O'Toole
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Southern Voices
Koepeltheater, Leeuwarden
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Singer Theater, Laren
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Dutch Eagles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
18:30
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater De Boerderij, Huizen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The New Roses
Het Podium, Hoogeveen
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jan Akkerman
Vorstin, Hilversum
21:00
1914
Metropool, Hengelo
Bökkers
Metropool, Hengelo
20:00
Waylon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
JamsessieBand at Muziekcafé Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Andy Marcelissen
Cacaofabriek, Helmond
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Urbanus
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Gilbert O'Sullivan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Tangarine - Uiteen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
45ACIDBABIES / EUT
Patronaat, Haarlem
20:30
Zuco 103
Vera, Groningen