Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
20:15
Sint Catharinakerk
Eindhoven
20:00
Sint Adrianus
Naaldwijk
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningshof
Maassluis
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Fluor
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Effenaar
Eindhoven
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Dok6
Panningen
20:00
DNK
Assen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:30
De Boodschap
Rijen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
22:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
013
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Willemeen
Arnhem
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Westerkerk
Amsterdam
donderdag 19 december 2019
20:15
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
De Kift - BAL
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
20:15
Guus Kuijper & Frommermann
Sint Catharinakerk , Eindhoven
20:00
Westlands Mannenkoor - Het ultieme kerstconcert
Sint Adrianus, Naaldwijk
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Singer Theater, Laren
20:30
Guenter Råler / Sekaìology
Simplon, Groningen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Maaike Ouboter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jacob Spoelstra
Posttheater, Arnhem
20:00
Def Americans
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Numenorean
Patronaat, Haarlem
20:30
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Oso Leone
Paradiso, Amsterdam
PAX the humanoid
Paradiso, Amsterdam
Bløf
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Brahms
Paard, Den Haag
Midge Ure
Paard, Den Haag
20:00
Alain Clark
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Orpheus, Apeldoorn
20:00
I Am Oak
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Mummy's A Tree
Merleyn, Nijmegen
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Martiniplaza, Groningen
20:30
Noah Guthrie
Luxor Live, Arnhem
19:30
Tribute To The Doors
Luxor Live, Arnhem
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Koningshof, Maassluis
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Tangarine - Uiteen
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Lavalu - Midair
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Harry Glotzbach / Marlon Kicken / Wouter Monden
Hedon, Zwolle
20:30
PRCTML / The Grey Pants / Weed & Dolphins
Hedon, Zwolle
19:30
Bummy Boys
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Waylon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Mercy John
Fluor, Amersfoort
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Figi Theater, Zeist
Danny Vera
Effenaar, Eindhoven
20:45
Kraak & Smaak
Doornroosje, Nijmegen
20:15
My Baby
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Dok6, Panningen
20:15
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Dok6, Panningen
20:00
Urbanus
DNK, Assen
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
20:00
De Kreuners
De Roma, Antwerpen
Son Mieux
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Op Sterk Water - In Space
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meerpaal, Dronten
20:15
Kasper van der Laan
De Maaspoort, Venlo
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Jett Rebel
De Helling, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Eric Vaarzon Morel
De Doelen, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Boodschap, Rijen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Cultura, Ede
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Chassé Theater, Breda
22:00
Saskia Laroo Band
Cafe Stiels, Haarlem
20:00
Laïs
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Mobb Deep
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
John Corabi
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Släpstick
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Mahalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
The Doors Alive
013, Tilburg
vrijdag 20 december 2019
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
20:00
PORSELAIN + TJALLING + DOODSWENS
Willemeen, Arnhem
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Top 2000 The Best Of...Live
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-A-Long
Westerkerk, Amsterdam