Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
Little Devil
Tilburg
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kopisoesoe
Rotterdam
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Janskerk
Utrecht
15:00
Janskerk
Utrecht
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Grounds
Rotterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:45
EKKO
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
DNK
Assen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Peppel
Zeist
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:00
Cotton Club Amsterdam
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Amsterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
21:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. De Meent
Alsemberg
16:30
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Artishock
Soest
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
World Forum Theater
Den Haag
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
14:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Iduna
Drachten
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
14:00
Hal 4
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
10:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
15:00
DNK
Assen
zaterdag 21 december 2019
19:30
Frank Blueka
Lutherse Kerk, Nijmegen
Sham 69
Little Devil, Tilburg
19:00
The Barry White Experience
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Kopisoesoe, Rotterdam
20:00
Kerst met De Kast
Koepeltheater, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Janskerk, Utrecht
15:00
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Janskerk, Utrecht
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jan Akkerman
Heyhoef-Backstage, Tilburg
21:00
Van Dik Hout
Het Bolwerk, Sneek
23:00
DEEP XL Spektre / Sven Wittekind
Hedon, Zwolle
20:30
Reggae Jam XL
Grounds, Rotterdam
New Cool Collective
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Fulcotheater, IJsselstein
20:45
Perfect Indie Disco XL: Donna Blue / Rats on Rafts / Roy Santiago
EKKO, Utrecht
20:30
Christmas Sing-a-long
Effenaar, Eindhoven
20:30
Classic Rock Night
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Singlefeestje
Doornroosje, Nijmegen
20:30
NSJO
Doornroosje, Nijmegen
Clean Pete
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Lavalu - Midair
DNK, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Vocaal Ensemble Photonen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Laïs
De Roma, Antwerpen
20:00
The Doors Alive
De Pul, Uden
20:30
Rick de Leeuw
De Peppel, Zeist
20:15
Suzan Seegers
De Maaspoort, Venlo
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Gaspar Claus & Casper Clausen
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:15
Släpstick
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Black Box Revelation
De Bosuil, Weert
20:00
Big Ass Metal Fest
dB's, Utrecht
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:00
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Cotton Club Amsterdam, Amsterdam
21:00
Top 2000 Live Band
Corneel, Lelystad
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Trijntje Oosterhuis
Concertgebouw, Amsterdam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:15
Steelstreet
CHV Noordkade, Veghel
21:15
Stardusters
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Meent, Alsemberg
16:30
GitGo
Burgerweeshuis, Deventer
Ray Wilson
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Nizar Rohana Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Bummy Boys
Bibelot, Dordrecht
19:00
Purple Shade / Rosie
Baroeg, Rotterdam
20:00
Brederode, Scholten & Glerum
Artishock, Soest
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kraak & Smaak
013, Tilburg
20:00
Zanger Kafke
013, Tilburg
zondag 22 december 2019
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
16:00
Combattimento
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Calling Occupants - The Dame
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Orchestre Partout
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Squad: Snelle, Ares, Bokoesam
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Artvark & Apollo Saxophone Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Clean Pete
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater Sneek, Sneek
00:00
Mathilde Santing
Theater De Tuin, Leusden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bellevue, Amsterdam
17:00
Boys Named Sue
Taverne, Bergen
14:30
Cor Bakker - Kerst Sing-A-Long
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Vincent Corjanus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Tangarine - Uiteen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kovacs & Metropole Orkest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Maggie Dae
PopEi, Eindhoven
20:00
Jack Vinders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
The Shavers
Paradiso, Amsterdam
FeestDJRuud
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Dutch Queen Tribute
Paard, Den Haag
14:00
BZB
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
Tino Martin
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest 2019 – Spirits of Soul
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kamchatka
Luxor Live, Arnhem
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Dana Winner
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
King of the World
Iduna, Drachten
19:00
Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
20:00
Jett Rebel
Het Podium, Hoogeveen
14:00
Martin & Scott - Viva Las Xmas
Hal 4, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Flint, Amersfoort
10:00
Eci On Stage Kerstconcert
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Mt. Echo / The Naked Sweat Drips
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Heidevolk
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
DNK, Assen