Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Munttheater
Weert
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
Abdijkerk Aduard
Aduard
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Wijkcentrum Alleman
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Rock Lobster
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
DNK
Assen
00:00
DNK
Assen
De Bonte Wever
Assen
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
00:00
BREStheater
Brielle
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Ogtent
Duiven
20:15
Cultura
Ede
22:00
The Jack
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
21:30
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Jan van Besouw
Goirle
23:00
Café De Toeter
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
donderdag 16 januari 2020
JB Meijers - Deltaboy
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Slag om Stukafest 2020
Hofman, Utrecht
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Werftheater, Utrecht
20:30
But What About Confrontations In Dialogue
TivoliVredenburg, Utrecht
Iris Dement
TivoliVredenburg, Utrecht
Alex Roeka - RAUWE GENADE
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pink Floyd Project
TivoliVredenburg, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Munttheater, Weert
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Waylon
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 17 januari 2020
20:30
Michael Moore Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Tumblin’ Triad + Animal Road
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:00
René Groothof
Abdijkerk Aduard, Aduard
Deelder & vd Lek
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Mothership
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sweet Mary Jane
Wijkcentrum Alleman, Amstelveen
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Menno Solo
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jeff Parker / New Breed
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Zea Mays
Melkweg, Amsterdam
19:30
Aries
Melkweg, Amsterdam
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Broeder Dieleman
Rock Lobster, Antwerpen
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Posttheater, Arnhem
20:30
Hilltop Howlers
Luxor Live, Arnhem
20:15
New Cool Collective
Luxor Live, Arnhem
20:00
Waylon
Musis, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
Frans Bauer - Live in Concert
DNK, Assen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DNK, Assen
The Dirty Daddies
De Bonte Wever, Assen
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Jan Rot - O Ja!
De Kattendans, Bergeijk
20:30
King of the World
Gebouw-T, Bergen op Zoom
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Eva van Manen / Litzberg
Mezz, Breda
20:30
Leonard Cohen Tribute Band
Mezz, Breda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
00:00
René van Meurs - Hunkert
BREStheater, Brielle
20:00
Sheila
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Spant!, Bussum
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Lyapis-98
Paard, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Diligentia, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Spo Dee O Dee
Burgerweeshuis, Deventer
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater De Omval, Diemen
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
20:00
JJ Sharp & The SaltyDog
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Ogtent, Duiven
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultura, Ede
22:00
Crown For A Killer Nephylim en 7Tools bij café the Jack
The Jack, Eindhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
21:30
Kris Kross Amsterdam
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Red Forrest
Metropool Enschede, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wilminktheater, Enschede
20:15
Javier Guzman - Guzman
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Jan van Besouw, Goirle
23:00
Mr. Knowhow
Café De Toeter, Groningen
20:00
ESNS in LOLA met / Hickeys / Teepee / Tús Nua/Genuine Jacks
LOLA050, Groningen
20:30
2000 Motels
Patronaat, Haarlem
20:15
JB Meijers - Deltaboy
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Sara Kroos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Limburgs Oratoriumkoor & Symfonieorkest Concertato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Absolutely Floyd
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Dominic Seldis
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Kind van twee werelden - Thijs Borsten & Lucretia van der Vloot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
21:00
Jan Akkerman
Duycker, Hoofddorp
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
The Analogues
Schouwburg Het Park, Hoorn