Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
DNK
Assen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Paradiso
Amsterdam
00:00
Perron-3
Rosmalen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
De Toegift
Den Hoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Sijthoff
Leiden
20:00
Rock Lobster
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
00:00
C.C. Myllesweerd
Mill
22:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Ahoy
Rotterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Piek
Vlissingen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
DNK
Assen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Protestants Kerkje
Oudenbosch
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Mezz
Breda
00:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
DNK
Assen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Singer Theater
Laren
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Duycker
Hoofddorp
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Ottone
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Het Punt
Vroomshoop
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:30
Metropool Enschede
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Mezz
Breda
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
De Ogtent
Duiven
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
donderdag 16 januari 2020
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Analogues
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
The Aristocrats
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Fulcotheater, IJsselstein
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Knol - Lost & Found II
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Munttheater, Weert
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Vera Mann - Goesting
Fransche School Culemborg, Culemborg
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DNK, Assen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Waylon
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Yasiin Bey
Paradiso, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Perron-3, Rosmalen
vrijdag 17 januari 2020
20:30
2000 Motels
Patronaat, Haarlem
20:30
Absolutely Floyd
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Adele Project - Someone like you
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Storm, Winterswijk
19:30
Aries
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Brederode, Scholten & Glerum
Sijthoff, Leiden
20:00
Broeder Dieleman
Rock Lobster, Antwerpen
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Myllesweerd, Mill
22:00
Crown For A Killer Nephylim en 7Tools bij café the Jack
The Jack, Eindhoven
20:15
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Het Veur Theater, Leidschendam
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
Deelder & vd Lek
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Deleyaman
De Piek, Vlissingen
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Do - Mijn Kleine Huis
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Dominic Seldis
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DNK, Assen
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Duo Macondo
Protestants Kerkje, Oudenbosch
20:00
Dutch Eagles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Echt Gebeurd op Reis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Klif, Nijmegen
20:00
ESNS in LOLA met / Hickeys / Teepee / Tús Nua/Genuine Jacks
LOLA050, Groningen
20:30
Eva van Manen / Litzberg
Mezz, Breda
00:00
Fay Claassen
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Deventer Schouwburg, Deventer
Frans Bauer - Live in Concert
DNK, Assen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Hadewych Doet De Dames
Markant Uden, Uden
20:00
Harry Sacksioni
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Henry van Loon - Onze Henry
Singer Theater, Laren
20:30
Hilltop Howlers
Luxor Live, Arnhem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Iris Hond
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Jan Akkerman
Duycker, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jan Rot - O Ja!
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Javier Guzman - Guzman
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
JB Meijers - Deltaboy
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Jeff Parker / New Breed
Bimhuis, Amsterdam
20:00
JJ Sharp & The SaltyDog
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Johannette Zomer
Ottone, Utrecht
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Punt, Vroomshoop
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wilminktheater, Enschede
20:30
Kind van twee werelden - Thijs Borsten & Lucretia van der Vloot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
King of the World
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:30
Kris Kross Amsterdam
Metropool Enschede, Enschede
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Leonard Cohen Tribute Band
Mezz, Breda
21:00
Leuk dat je d'r bent band
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Leuk Dat Je D'r Was Afterparty
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Limburgs Oratoriumkoor & Symfonieorkest Concertato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:30
Lyapis-98
Paard, Den Haag
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Marco Hovius Plays Pearl Jam
Hedon, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Ogtent, Duiven
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theaterhotel Almelo, Almelo