Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Corneel
Lelystad
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
De Dialoog
Ermelo
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Klif
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
De Smeltkroes
Maarheeze
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:00
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
Iduna
Drachten
20:30
In the Woods
Leusden
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
La Madeleine
Brussel
21:00
Little Devil
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool Enschede
Enschede
15:00
Mezz
Breda
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:30
Musis
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Oude Kerkje
Kortenhoef
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Podium 't Beest
Goes
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Reimink
Lemelerveld
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Rotown
Rotterdam
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Rex
Mol
zaterdag 16 maart 2019
21:00
Nacht van de Nederpop met VOF de Kunst
Corneel, Lelystad
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
X Raiders + Rhinorino + Wildebeast
dB's, Utrecht
20:00
The Grand East
De Amer, Amen
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Dulfer plays Blues
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Amy Winehouse tribute
De Lantaarn, Hellendoorn
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
20:00
3J'S - Heroes of Music
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Bertolf - Soelaas
De Meerpaal, Dronten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
21:00
2000 Motels
De Peppel, Zeist
20:30
Frank Rensen
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Smeltkroes, Maarheeze
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Benjamin Damage / Cadans / Kobosil / Paula Temple
Doornroosje, Nijmegen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers - Let's Go Crazy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Vive La Fête
Duycker, Hoofddorp
20:00
Jennie Lena
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Uit De Riolen van Eindhoven 2019
Effenaar, Eindhoven
20:30
CCC Inc
Fluor, Amersfoort
20:00
PUUR: Niels Geusebroek e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:00
Cynkt / Falhaber / Jeisson Drenth / Ringo live / Seek The Note
Gigant, Apeldoorn
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Blackbird
Grenswerk, Venlo
23:00
University of Dance Invites Freddy Moreira
Hedon, Zwolle
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Hedon, Zwolle
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Hedon, Zwolle
19:30
Douwe Bob
Hedon, Zwolle
21:00
Dr. Love dance classic party
Het Bolwerk, Sneek
Ruben Hein
Het Evertshuis, Bodegraven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
The Kik Hertaalt!
Hoftheater, Raalte
Oomph!
Iduna, Drachten
20:30
David Weber-Krebs / Krista Detor
In the Woods, Leusden
19:00
Jenifer
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Desert Storm / Komatsu
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
The Analogues
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Epik High
La Madeleine, Brussel
21:00
Earring Session, Golden Earring coverband
Little Devil, Tilburg
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Robby Valentine's tribute to Queen
Manifesto, Hoorn
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
De Raggende Manne
Melkweg, Amsterdam
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
Bastian Baker
Melkweg, Amsterdam
22:00
Cymbaline / Taveneer
Merleyn, Nijmegen
Monomyth
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Hillbilly Moonshiners
Metropool, Hengelo
Indian Askin
Metropool, Hengelo
20:00
Kissin' Dynamite
Metropool Enschede, Enschede
15:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
16:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:30
The Simon & Garfunkel Story
Musis, Arnhem
22:00
LIVE: Rush, a tribute by La Villa Strangiato (IT)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Focus
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Quill
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Canticum Anglicum
Oude Kerkje, Kortenhoef
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Tachyon & Exices
P3, Purmerend
20:30
James Burki / The Sprvk
Paard, Den Haag
19:30
The Hazzah
Paard, Den Haag
21:00
Leifur James
Paradiso, Amsterdam
The Cinematic Orchestra
Paradiso, Amsterdam
19:00
Southern Bluesnight - 23e editie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
21:00
Pieter Jansen / Working Titles
Patronaat, Haarlem
20:00
Kenny B
Patronaat, Haarlem
21:00
Maiden United
Podium 't Beest, Goes
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
The Wild Romance
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Temple Fang
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Miles Hunt (The Wonder Stuff)
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Def Americans
Reimink, Lemelerveld
20:00
ZAZ
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Drunken Dolly
Rotown, Rotterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Savannah - Back to the Country - Part 8
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Gé Reinders & Koninklijke Harmonie Orpheus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol