Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
19:00
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Marekerk
Leiden
Ahoy
Rotterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
013
Tilburg
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Groene Engel
Oss
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Vera
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Merleyn
Nijmegen
22:00
The Jack
Eindhoven
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Café Loburg
Wageningen
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Werftheater
Utrecht
vrijdag 24 januari 2020
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
De Meenthe, Steenwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Dominic Seldis
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Harmonie, Leeuwarden
19:00
Circle J
Baroeg, Rotterdam
Kim Petras
Melkweg, Amsterdam
19:30
New Cool Collective
Paard, Den Haag
19:30
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Pieter Jan Leusink - Stabat Mater
Marekerk, Leiden
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Spant!, Bussum
20:00
The Analogues
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Axelle Red
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
20:00
Arno
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
De Helling, Utrecht
20:00
Her Majesty
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
The John Martyn Project
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Tuin, Leusden
Hatsune Miku
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Raìces Cubanas on tour 2020
Agnietenhof, Tiel
20:00
Broeder Dieleman - Theatertour
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Het Klooster, Woerden
20:00
Hef
Hedon, Zwolle
20:00
Gerard Cox - De grote grijze belofte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Spo Dee O Dee
Melkweg, Amsterdam
20:00
A.Rose
Cinetol, Amsterdam
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
De Domijnen, Sittard
20:00
Hadewych Doet De Dames
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Parkgebouw, Rijssen
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dopebwoy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Port Noir
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:00
Purple Pilgrims
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Ferocious Dog
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Humo's Rock Rally 2020
De Zwerver, Oostende
20:00
Kraak & Smaak
013, Tilburg
20:00
Portland
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
Trilogie Der Filmmusik
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Vandiekomsa
Groene Engel, Oss
20:15
Handsome Poets
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Noah Gundersen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cabaret - Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Skâns, Gorredijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Cammeleur, Dongen
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Queen The Music
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Figi Theater, Zeist
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Idea, Soest
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Sam Baker
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
The Dirty Daddies
Vorstin, Hilversum
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
So Long Cohen (reprise) - Bas Steman, Ernest Beuving, Marlies Claasen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Floor Jansen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The Dolmen
P60, Amstelveen
20:30
Highway Chile + Picture - Tribute To Alfred Lagarde
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Meindert Talma: De Domela Passie
Vera, Groningen
20:30
Dennis Pol Acoustic Trio / Dorado & Amati Schmitt Qaurtet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Litzberg / The Secret Love Parade
EKKO, Utrecht
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jake Orvis & the Bullshit Brothers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Grote Prijs Van Dordt 2019 Showcase
Bibelot, Dordrecht
20:45
Drukwerk
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The John Martyn Project
Groene Engel, Oss
21:00
shuulak
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at LOLA: The Freelancers (featuring Creighton)
LOLA050, Groningen
21:30
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Sea Girls
Merleyn, Nijmegen
22:00
Storing
The Jack, Eindhoven
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
Children of Valis / Gene On Earth
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Queen's Pleasure
Café Loburg, Wageningen
zaterdag 25 januari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Agora Theater Druten, Druten
Murth Mossel - #NoFilter
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht