Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Patronaat
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
00:00
DNK
Assen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
Melkweg
Amsterdam
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
De Skâns
Gorredijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Ahoy
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Domijnen
Sittard
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Spant!
Bussum
Zaantheater
Zaandam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
C.C. Deurne
Deurne
00:00
Theater `t Spieker
Eibergen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
Melkweg
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
LOLA050
Groningen
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Vera
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
donderdag 23 januari 2020
20:15
Sam Baker
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Walhalla, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
The 'Ten Years After' 69 Woodstock Set
Patronaat, Haarlem
The Analogues
De Harmonie, Leeuwarden
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The Inclusion of the Excluded
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Mystery Lights
Effenaar, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
DNK, Assen
20:00
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waylon
De Maaspoort, Venlo
While She Sleeps
Melkweg, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 24 januari 2020
20:00
A.Rose
Cinetol, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:30
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Arno
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Axelle Red
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:30
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Broeder Dieleman - Theatertour
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Cabaret - Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Verwachting, Ritthem
Children of Valis / Gene On Earth
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Circle J
Baroeg, Rotterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Skâns, Gorredijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:30
Dennis Pol Acoustic Trio / Dorado & Amati Schmitt Qaurtet
Bimhuis, Amsterdam
Do - Mijn Kleine Huis
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Dominic Seldis
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Dopebwoy
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:45
Drukwerk
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren - BASTA!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ferocious Dog
Neushoorn, Leeuwarden
Floor Jansen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
De Domijnen, Sittard
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Gerard Cox - De grote grijze belofte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Spant!, Bussum
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Zaantheater, Zaandam
20:30
Grote Prijs Van Dordt 2019 Showcase
Bibelot, Dordrecht
20:00
Hadewych Doet De Dames
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Handsome Poets
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Hatsune Miku
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Hef
Hedon, Zwolle
20:00
Her Majesty
Theater Kerkrade, Kerkrade
Highway Chile + Picture - Tribute To Alfred Lagarde
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Humo's Rock Rally 2020
De Zwerver, Oostende
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jake Orvis & the Bullshit Brothers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
C.C. Deurne, Deurne
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater `t Spieker, Eibergen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Storm, Winterswijk
Kim Petras
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kraak & Smaak
013, Tilburg
Lebbis - De Ervaring
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Parkgebouw, Rijssen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Litzberg / The Secret Love Parade
EKKO, Utrecht
21:00
Live at LOLA: The Freelancers (featuring Creighton)
LOLA050, Groningen
20:15
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Idea, Soest
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Nieuwe Kolk, Assen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Chassé Theater, Breda
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Meindert Talma: De Domela Passie
Vera, Groningen
20:15
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
New Cool Collective
Paard, Den Haag
20:15
Noah Gundersen
TivoliVredenburg, Utrecht